نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان با وجود مطالبات زمین مانده مختلفی از جمله راه آهن اینچه برون - شاهرود و گرگان - مشهد، مشکلات آب شرب مناطق شهری و روستایی، فاضلاب شهری و ساخت و تکمیل جاده نفت امروز به یک روستای بزرگ تبدیل شده است.

گنبدکاووس به روستایی بزرگ تبدیل شده است

به گزارش گلستان 24، امانقلیچ شادمهر اظهار کرد: گنبدکاووس با وجود خدمات‌دهی در بخش‌های مختلف از جمله بهداشت و درمان به مردم شهرستان‌ها اطرف اما کوله باری از درد و رنج و محرومیت را بر دوش می‌کشد و باید از صبوری مردم این دیار به‌ویژه ساکنان برخی روستاهای مناطق مرزی که چندین ماه با مشکلات شدید بی آبی درگیر بودند، قدردانی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد با رویکرد جهادی مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی و همت بلند دولت انقلابی سیزدهم باری از مشکلات گنبدکاووس در بخش‌های مختلف برداشته شود.

شادمهر گفت: عملیات اجرایی آسفالت جاده نفت تا کیلومتر تا ۲ هفته آینده آغاز می‌شود و بقیه مسیر این جاده در قالب طرح ملی تا سه سال آینده نجام خواهد شد ضمن اینکه با آموزشی شدن چهار بیمارستان گنبدکاووس مراحل راه‌اندازی دانشکده پزشکی در این شهرستان در ۶ ماه آینده فراهم خواهد شد.

نماینده مردم گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امید مردم این شهرستان برای حل مشکلات به دولت سیزدهم است و نمایندگان مجلس نیز با رویکرد همدلی همراه مسوولان برای بهبود وضعیت معیشت و شرایط زندگی مردم استان و منطقه تلاش خواهند کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار