مدیرکل امور مالیاتی گلستان:

مدیرکل امور مالیاتی گلستان گفت: پایان دی، آخرین مهلت تعیین تکلیف دستگاه‌های کارتخوان است و در صورت عدم ثبت در سامانه مالیاتی، غیرفعال خواهند شد.

دی ماه آخرین مهلت تعیین تکلیف دستگاه‌های کارتخوان است

به گزارش گلستان 24، علی اصغر هزارجریبی اظهارکرد: پایان دی آخرین مهلت تعیین تکلیف دستگاه‌های کارتخوان بوده و دستگاه‌های کارتخوانی که در سامانه امور مالیاتی ثبت نشوند، غیرفعال خواهند شد.

مدیرکل امور مالیاتی گلستان افزود: صاحبان این دستگاه‌ها تا پایان دی فرصت دارند در پنجره واحد خدمات مالیاتی، اطلاعات دستگاه شان را وارد و آن‌ها را شناسه دار کنند.

وی گفت: ساماندهی دستگاه‌ها و درگاه‌های پرداخت الکترونیک تکلیفی برای بانک مرکزی و نظام مالیاتی بوده که با همکاری این بخش ها در حال انجام است.

هزارجریبی ادامه داد: تمامی فعالان اقتصادی دارای ابزار پرداخت‌های بانکی باید با ورود به درگاه الکترونیکی مورد نظر برای ایجاد تناظر بین دستگاه‌های کارتخوان و پرونده مالیاتی اقدام کنند.

مدیرکل امور مالیاتی گلستان تأکید کرد: ساماندهی دستگاه‌های پرداخت الکترونیکی نیازمند مشارکت مردم و فعالان اقتصادی است.

وی گفت: مالیات بر خانه‌های خالی، خانه‌ها و خودروهای لوکس از تکالیف مالیات در قانون بودجه است و هدف اصلی هم قبل از نگاه درآمدی، نگاه تنظیم‌ گری بازار، مبارزه با سوداگری و اجرای عدالت اقتصادی و مالیاتی است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار