رئیس کل دادگستری گلستان:

رئیس کل دادگستری گلستان از راه اندازی شعبه تجدیدنظر رسیدگی به پرونده های تعزیراتی در استان خبر داد.

 شعبه تجدیدنظر رسیدگی به پرونده های تعزیراتی راه اندازی شد

به گزارش گلستان 24، حیدر آسیابی در جلسه شورای قضایی استان که به میزبانی اداره کل تعزیرات حکومتی استان تشکیل گردید این خبر را اعلام و اظهار کرد: شعبه ویژه تجدیدنظر مربوط به پرونده های تعزیرات حکومتی در خصوص قاچاق کالا و ارز در آینده نزدیک در استان دایر خواهد شد .

آسیابی افزود: تشکیل این شعبه سرعت رسیدگی به پرونده های مربوط به قاچاق کالا و ارز را بیشتر می کند .

وی در ادامه این جلسه گفت: افزایش تعداد ادارات تعزیرات حکومتی استان از ۵ اداره به ۸ اداره که با افتتاح ساختمان این اداره در بندرگز به 9 شهرستان افزایش خواهد یافت، امکان نظارت بر بازار و سرعت رسیدگی به پرونده های تعزیراتی مانند گرانفروشی، کم فروشی و قاچاق کالا و ارز ، بیشتر می شود.

آسیابی در این این جلسه بر نظارت های های هوشمند در فراینده توزیع آرد هم تاکید کرد و گفت: تلاش های خوبی در حوزه کشف و برخورد با متخلفان در این حوزه در استان صورت گرفته است و چندین پرونده در حال رسیدگی است .

تقی حسام مدیر کل تعزیرات حکومتی گلستان هم در این جلسه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 2 هزار و 145 فقره پرونده فقط در حوزه نانوایی ها در تعزیرات تشکیل شده است.

وی افزود: در نتیجه این رسیدگی ها نانوایان متخلف به پرداخت 6 میلیارد و 500 میلیون تومان جریمه محکوم شدند و 10 نانوایی هم پس از اطلاع رسانی به مردم و اختصاص سهیمه آن به نانوایی های مجاور، پلمب شد .

 

ارسال نظر

آخرین اخبار