با حضور سفرای کشور های خارجی برگرار می شود؛

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: ۲۱ بهمن ماه امسال کنگره بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی با حضور برخی از سفرای خارجی در گرگان برگزار می‌شود.

برگزاری کنگره بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در گرگان

به گزارش گلستان 24 از گرگان؛ حجت‌الاسلام نورالله ولی‌نژاد ظهر امروز در نشست خبری اظهارداشت: دهه فجر سند خدشه‌ناپذیر ملت ایران در مبارزه با استکبار جهانی و رهایی از چنگال ستمگران است.

وی افزود: ملت ایران هزینه‌های زیادی برای پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت کرده و در این 4 دهه گذشته نیز در مقابل توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان ایستادگی کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه انقلاب اسلامی، سبب قطع وابستگی ملت ایران به شرق و غرب شده است، گفت: انقلاب، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به عنوان شعار اصلی ملت ایران برای ما به ارمغان آورده است.

وی 22 بهمن را نقطه عطفی در تاریخ ملت ایران برشمرد و افزود: ملت ایران حقارت و وابستگی را نپذیرفت و در این مسیر هم شهدای زیادی تقدیم انقلاب کرد.

ولی‌نژاد ادامه داد: دهه فجر امسال تحت تأثیر ایام فاطمیه و شهادت سپهبد سلیمانی قرار دارد و به طور قطع دهه فجر متفاوتی خواهد بد.

وی گفت: 21 بهمن ماه امسال کنگره بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی با حضور برخی از سفرای خارجی در گرگان برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه صدها برنامه متنوع فرهنگی، هنری، قرآنی در دهه فجر امسال پیش‌بینی شده است، اظهارداشت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های استان در این ایام 10 شب در 10 مسجد است که امسال به صورت فراگیرتر و در محله‌های بیشتری برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به ساماندهی یک‌هزار و 600 هیئت مذهبی در استان گفت: همچنین هیئت‌های مذهبی نیز در این ایام برنامه‌های مختلفی را برگزار می‌کنند.

انتهای پیام/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار