هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در استان گلستان و مازندران گفت: روز قدس نشانه ی دلبستگی انقلاب و ملت به قدس شریف است.

روز قدس نشانه ی دلبستگی انقلاب و ملت به قدس شریف است

به گزارش گلستان 24 از گرگان؛ حجه الاسلام حسن پور میرزا؛ هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در استان گلستان و مازندران در جمع کارکنان پایور حلقه بصیرتی سیاسی با اشاره به آخرین  جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس گفت : روز قدس روز دمیدن خون تازه در رگهای امت اسلامی و جهان اسلام است که به یادگار و ماندگار از حضرت امام (ره) برای آزادی قدس شریف و مبارزه با رژیم کودک کش اسرائیل و جلوگیری از نفوذو تسلط غرب به منطقه خاورمیانه نام گذاری شد .

وی با بیان اینکه روز قدس نشانه ی دلبستگی انقلاب و ملت به قدس شریف است تصریح کرد :قدس شریف از ارزش والا و اهمیت راهبردی و فوق العاده ی زیادی برای ایران و مسلمانان جهان برخوردار است  ِو دلیل اهمیت این سرزمین محل زندگی و بعثت انبیاء الهی و نخستین قبله مسلمانا ن و محل معراج آسمانی پیامبران اعظم بوده است .و مخالفت جهان اسلام با رژیم جعلی اسرائیل ِنامشروع بودن و نژاد پرستی آن می باشد.

هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی در استان گلستان و مازندران خاطر نشان کرد : قدس سمبل و نماد فلسطین و محور وحدت جهان اسلام است که برای مسلمانان حائز اهمیت و استراتژیک می باشد .

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار