فیلم سینمایی مستقل «در میان تپه ها» به تهیه کنندگی و کارگردانی «محمدرضا کیوانفر» بعنوان فیلم افتتاحیه چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم منا انتخاب شده است.

در میان تپه ها فیلم افتتاحیه جشنواره منا در هلند

به گزارش گلستان 24 از گرگان؛ در میان تپه ها که پخش بین المللی آنرا الهه نوبخت مدیر کمپانی الی ایمیجز برعهده دارد، پیش از این در جشنواره های بین المللی بوسان کره جنوبی، هاینیان چین، سایروس ترونتو کانادا، وزول فرانسه و گوتنبرگ سوئد به نمایش در آمده بود در ششمین حضور بین المللی خود در هلند به نمایش در خواهد آمد.

محمدرضا کیوانفر پیش از این در ۲۰۱۳ جایزه بهترین فیلم جشنواره شیکاگو و ۲۰۱۴ جایزه بهترین مستند را از جشنواره تووف تورنتو در بخش فیلم کوتاه کسب کرده بود.

جشنواره منا که از ۱۱ تا ۱۳ ژوئن ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد برای اولین بار بعد از دوران کرونا در سالن تئاتر به نمایش در خواهد آمد.

این رقابت سینمایی در بخش اصلی خود شامل سینمای مینا (فیلم های  کشورهای خاورمیانه وشمال افریقا)، (پانورامای سینمای کشورهای جهان ) در محوریت موضوع هویت ها واقلیت ها خواهد بود .

عباس کیارستمی اسطوره سینمای ایران، مشاور فیلم سینمایی در میان تپه ها بوده است و سایر عوامل و دست اندرکاران این فیلم سینمایی به شرح ذیل می باشند:

تهیه کننده و کارگردان: محمدرضا کیوانفر

دستیار کارگردان: محسن خدابخشی

بازیگران: امیر شمس و الهام جلالی

منشی صحنه: سحر حسن زاده

فیلمبردار: حمیدرضا کیوانفر

دستیار فیلمبردار: مهرداد سدنی

تدوین: محمدرضا کیوانفر

اصلاح رنگ و نور: هوتن حق شناس

جلوه های ویژه: امید آژیرابی

صدابردار: حسن مدیر روستا

طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان

گریم: ونداد درویشیان

مدیر تولید: محمد پاسندی

عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: محمد نسایی

طراح پوستر: صالح زنگانه

 

ارسال نظر

آخرین اخبار