دکتر زنگانه روز گذشته با آیت الله العظمی علوی گرگانی دیدار و گفتگو کرد.

دیدار دکتر زنگانه با آیت الله علوی گرگانی

به گزارش گلستان 24، دکتر زنگانه روز گذشته در دیدار با آیت الله العظمی علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید در قم با تشکر از حمایت ایشان و بیت معظم له و همچنین مجمع نمایندگان علما و فضلای گلستان ،هدف از سفر به قم را زیارت مرقد مطهر حضرت فاطمه معصومه علیها السلام و دیدار با ایشان و بهره مندی از رهنمودهای معظم اعلام نمودند.

آیت الله العظمی علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان شامگاه جمعه در دیدار آقای علی محمد زنگانه استاندار جدید گلستان که در دفتر معظم له برگزار شد ، فرمودند: باید از افراد مومن و با تقوا در مسئولیت های مختلف بهره ببرید و کارها را انجام دهید.

ایشان با بیان اینکه باید در زندگی به گونه ای باشیم که همواره به وظایف خود عمل کرده و رضای الهی مدنظرمان باشد، افزودند: یکی از عزیزان خدمت آیت الله میلانی رسید و گفت خواهشی دارم و گفت برای من دعا کنید شهید شوم، ایت الله میلانی فرمود : دعامی کنم به وظیفه ات عمل کنی، شهادتی که همراه با وظیفه باشد اجر عظیمی دارد.

این مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهداف شوم دشمن برای اختلاف افکنی میان مسلمانان بیان کردند: دشمن تلاش می کند بین شیعیان و اهل سنت اختلاف افکنی کند.معظم له افزودند: باید همواره در خط مستقیم گام برداشت، خداوند در قرآن کریم می فرماید راه خدا و حقیقت همیشه مستقیم است و از راه های دیگر هیچ گاه پیروی نکنید.

 

آیت الله العظمی علوی گرگانی رفع مشکلات جامعه را مورد توجه قرار داد و تصریح کردند: تا جایی که ممکن است باید مردم را از خود راضی نگه داشت و در راه رفع مشکلات جامعه اقدام کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار