در پی شکست پروژه اغتشاشات وضعیت شبکه تروریستی سعودی‌اینترنشنال واحد مرحله جدیدی شده است و برخی اعضای این شبکه برای اعلام برائت از اقدامات تروریستی آن، از یکدیگر سبقت می‌گیرند و به ایران پیام می‌فرستند.

پیام‌های پی‌درپی برخی اعضای سعودی‌اینترنشنال برای همکاری مخفیانه با ایران

به گزارش گلستان 24 ؛ 

 گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، بعد از اعلام دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تروریستی بودن شبکه اینترنشنال، برخی کارمندان این شبکه که تصویر آنها پخش شده است، به‌دلیل احساس ناامنی خواستار تدابیری برای تأمین امنیت خود شده‌اند و برخی دیگر با مسئولان و افراد پشت‌پرده این شبکه تروریستی درگیر شده‌اند.

اولین واکنش‌ها به تروریستی بودن شبکه سعودی اینترنشنال درون این شبکه، ارتباط‌گیری مخفیانه چند نفر از کارمندان با ایران بود تا به‌نحوی خود را از تبعات همکاری با اینترنشنال نجات دهند که به‌گفته منبع آگاه به خبرنگار تسنیم برخی از این افراد برای افزایش همکاری خود با دستگاه اطلاعاتی ایران اعلام آمادگی بیشتری کرده‌اند.

رفتارهای مشکوک چند عضو شبکه سعودی اینترنشنال، موجب شد که همه اعضای این شبکه توسط دولت انگلیس ممنوع‌الخروج شوند و حتی تا اطلاع ثانونی حق سفر به دیگر کشورهای اروپایی را نداشته باشند اما با این حال، برخی اعضای این شبکه به‌دلیل شکست پروژه اغتشاشات پیام‌های خود به افراد نزدیک به ایران را افزایش داده و سعی در برائت از اقدامات تروریستی این شبکه داشته‌اند.

برخی اعضای این شبکه برای اثباث مخالفت خود با شبکه سعودی اینترنشنال، آدرس و مشخصات برخی اعضای این شبکه را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند؛ برخی دیگر نیز گفته‌اند در روزهای آتی اطلاعات بیشتری از کارکنان این شبکه منتشر خواهند کرد.

تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار