فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان با بیان اینکه خدمت‌رسانی ارتش به سیل‌زدگان گلستان در صورت اعلام نیاز ادامه خواهد داشت، گفت: این قرارگاه با توجه به اعلام نیاز‌های فرمانداری آق‌قلا و گمیشان و همچنین هلال احمر و کمیته امداد، برای تقسیم اقلام و کمک‌های دولتی و مردم، خودرو در اختیار این نهاد‌ها قرار می‌دهد.

حضور فعال ارتش در تامین حمام و سرویس‌های بهداشتی سیار در مناطق سیل‌زده

به گزارش گلستان۲۴؛امیر «مهدی معمارباشی» در گفت‌وگو با خبرنگار میزان، با بیان اینکه در حال حاضر سیل استان گلستان به صورت کامل از مرحله بحرانی خارج شده است، گفت: دیگر هیچ آب انباشته‌شده‌ای در سطح منازل و معابر شهر‌ها و روستا‌های گلستان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی ارتش به سیل‌زدگان گلستان در صورت اعلام نیاز ادامه خواهد داشت، افزود: قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان با توجه به اعلام نیاز‌های فرمانداری آق‌قلا و گمیشان و همچنین هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی (ره)، برای تقسیم اقلام و کمک‌های دولتی و مردم، خودرو در اختیار این نهاد‌ها قرار می‌دهد.

امیر معمارباشی ادامه داد: در جریان سیل استان گلستان، اسکان موقت در دستور کار ارتش نبود، ولی ارتش در بحث تامین حمام و سرویس‌های بهداشتی سیار در مناطق سیل‌زده حضور فعالی داشت.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان در پایان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان در روز ۲۳ اردیبهشت، کاروانی از کمک‌های قرارگاه عملیاتی و تیپ ۲۳۰ که طی چند هفته گذشته جمع آوری شده است، به دو سه روستای کم‌برخوردار سیل‌زده استان گلستان ارسال خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار