حجت الاسلام سالک در مسجد حضرت امیر (ع) گرگان:

رئیس سابق کمیسیون فرهنگی مجلس:اینکه سران فتنه و آقای خاتمی با آمریکایی ها علی رغم بد عهدی های بی شمار، جهت مذاکره مجدد نامه نگاری می کند،این یک نوع مقابله با رهبری است.

گره زدن تمام مشکلات مردم به برجام کار بسیار غلطی بود /اصلاح طلبان با مذاکره با آمریکا بدنبال احیا خودشان هستند

به گزارش گلستان 24؛حجت الاسلام سالک رئیس سابق کمیسیون فرهنگی مجلس در جمع نمازگزاران مسجد حضرت امیر (ع) شهر گرگان گفت:خدواند متعال در آیه ۱۱سوره هود خطاب به پیامبر (ص) "فَاستَقِم کَما أُمِرتَ"چهار  دستورالعمل مطرح کردند:

۱_استقامت در آنچه که به آن مامور شد

۲_استقامت با انگیزه الهی باشد یعنی اخلاص

۳_رهبری مومنان به عهده پیامبر و ائمه اطهار و ...

۴_مبارزه در مسیر تحقق حق و عدالت و جلوگیری از تجاوز و طغیان

وی با بیان اینکه امروز همین چهار دستورالعمل برای گسترش اسلام ناب و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی مطرح است،خاطرنشان کرد:رمز موفقیت ولایت پذیری است آن هم نه در شعار بلکه در عمل .

آثار مهم مقاومت در مقابل ظالمین و مستکبرین هم عبارتند از:

۱_تشکیل جبهه مقاومت اسلامی به محوریت امام خامنه ای در نبرد با جریانات وابسته به آمریکا و کشورهای مرتجع عربی

۲_پیغام آمریکا به سیدحسن نصرالله از طریق اسرائیل که پادگانی که در او موشک های مقاومت ساخته می شود را ظرف پانزده روز تخلیه کنید والا آنجا را بمباران میکنیم که سیدحسن نصرالله مقابل آنها ایستاد و آمریکا عقب نشینی کرد،آمریکایی ها گفتند لااقل ارتش لبنان بیاد یک بازدید کند تا آبرو و حیثیت ماحفظ شود والا دولت لبنان را تحریم می کنیم،سید حسن نصرالله جواب داد به هیچ وجه اجازه بازدید از پادگان را نخواهیم داد.

۳_آمریکا و اسرائیل و اذنابشان بعداز شکار پهپاد که از پایگاه امارات به مرزهای ما تجاوز کردو سپاه پاسداران با قدرت بازدارندگی پهپاد فوق پیشرفته آمریکا را هدف قرارداد و ساقط کرد در حالیکه هواپیمای جاسوسی دیگری که بالای سر آن بود را هم می توانستند بزنند اما چون انسان هایی داخل آن بودند را هدف قرار ندادند؛ اما آمریکایی ها هواپیمای مسافربری ما را در خلیج فارس زدند.

۴_انگلیس خبیث کشتی نفتی ما را در جبل الطارق توقیف کرد و رهبر انقلاب فرمودندکه نیروهای جوان انقلابی ما این اقدام انگلیس را بی جواب نخواهند گذاشت و کمتر از ۱۵روز جمهوری اسلامی نفت کش انگلیس را توقیف کرد .امروز بیش از بیست کشتی انگلیسی پشت تنگه هرمز ایستادند که هجده تا آن نفت کش هستند و جرات تردد ندارند.

وی یاد آور شد:یکی از دلایل مهم ضعف استکبار جهانی و شیطان بزرگ این است که تلاش می کنند؛ بعد از ۴۰سال از پیروزی انقلاب اسلامی  نظر و افکار جامعه ما را با تنظیم یک سری دروغ های به هم پیوسته تغییر بدهند.

حجت الاسلام سالک اذعان داشت:تحت راهبرد اعتماد زدایی از نظام اسلامی می خواهند با رویکرد انتشار اخبار فساد،اینطور الغا می کنند که در جمهوری اسلامی همه مسئولین فاسد و غارت گر بیت المال هستند.

ثانیا اینکه با رویکرد ناکارآمدی جمهوری اسلامی ،می گویندبعد ۴۰سال جمهوری اسلامی برای شما چکار کرده است؛ثانیا بدنبال مشروعیت زدایی از ولایت هستند.

 رئیس سابق کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد:اما با وجود تمام این توطئه ها ،حضور باشکوه و قدرتمند مردم در روز هایی چون قدس، ۲۲بهمن و...همه حکایت از شکست دشمنان این مردم و نظام اسلامی دارد.

وی افزود:همچنین موضوع برجام ۶سال است که مورد بحث است و دولت یازدهم و دوازدهم می خواهند خود را پیروز این مساله بدانند در حالی که گره زدن تمام مشکلات مردم به برجام کار بسیار غلطی بود 

حجت الاسلام سالک با بیان اینکه رهبر انقلاب خطوط قرمز و ۸بند در مورد مذاکرات بیان کردند،یادآور شد: اما دیدیم در تیم مذاکره کننده نفوذی و جاسوس یعنی دری نجف آبادی و دیگران بین شان است و آقای ظریف سال ۹۵به رهبری گفتند ما نتوانستیم خطوط قرمز را نگه داریم این معنا آن است که امتیاز دادیم.

وی باشاره به سخنان حسن روحانی ،تصریح کرد:آقای روحانی بیان کردند که به مجرد اینکه برجام امضا شود کل تحریم ها یکجا از بین خواهد رفت.اما شاهد این هستیم که نه تنها تحریم ها از بین نرفت بلکه تحریم ها توسط ترامپ تشدید شد در این قضیه خط اوباما را ترامپ هم دنبال کرد.

رئیس سابق کمیسیون فرهنگی مجلس،گفت:بنابراین باید طبق ماده ۲۶و ۳۶برجام  مقابل به مثل انجام داد یعنی بلافاصله بعداز اینکه آمریکا از برجام بیرون رفت ما هم باید با بیرون آمدن از برجام  آن را خنثی می کردیم و غنی سازی را به رقم مهمی می رساندیم الان هم معتقد هستیم باید غنی سازی را به ۵۰درصد برسانیم.این مساله مهمی است و باید سانترفیوژهای ما با نسل جدید و با سرعت عملیاتی شوند.

وی افزود:اما چگونه است که یک مرتبه می بینیم سران فتنه آقای خاتمی و دیگران نامه نگاری به آمریکا می کنند و گفتگویی که در اروپا شکست خورده را مطرح می کنند که ما در گفتگو می توانیم مشکلات مان را حل کنیم.

حجت الاسلام سالک،خاطرنشان کرد:این یک نوع مقابله با مقام معظم رهبری است که ایشان فرمودند به هیچ وجه مذاکره نخواهد بود ،ولی چرا این اصلاح طلبان شکست خورده به این گونه عمل می کنند شاید برای حفظ موقعیت و احیا خودشان است چون آمریکایی ها گفتند وقتی ترامپ از برجام خارج شد غرب گراها و اصلاح طلبان در داخل ایران نابود شدند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار