مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه گفت: امروز در نقطه‌ای قرار داریم که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان آماده گرفتن انتقام شهید سلیمانی هستند.

مقدم‌فر: میلیون‌ها نفر آماده گرفتن انتقام سردار سلیمانی هستند

به گزارش گلستان ۲۴؛ حمیدرضا مقدم فر مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه با حضور در شبکه اول سیما درباره ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی گفت: شهید سلیمانی از یک شخصیت چند بعدی برخوردار بود و اسوه‌ای برای همه مردم منطقه است.

وی با بیان اینکه در اثر تدابیر و اقدامات شهید سلیمانی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها به ذلت افتاده‌اند، افزود:‌ یک زمانی صهیونیست‌ها مقتدر بودند و تمام کشورهای عربی را شکست می‌دادند اما در اثر راهبری حاج قاسم صهیونیست‌ها دچار شکست و ذلت شدند. زمانی مردم فلسطین جواب اسرائیل را با سنگ می‌دادند اما امروز با موشک جواب آنها را می‌دهند. ما در تمام فلسطین یک نیروی نظامی نداریم اما روحیه مقاومت‌ به فلسطین صادر شده است.

مقدم فر ادامه داد: امروز در اثر اقدامات حاج قاسم عربستان در مقایل یمنی‌ها مستاصل شده و عربستان در این جنگ شکست خورده است. زمانی داعش 85 درصد از خاک سوریه را تصرف کرد اما حاج قاسم ایستاد و خیلی‌ها به او می‌گفتند کار سوریه تمام است اما حاج قاسم می گفت باید بایستیم و پیروزی با ما است.

مشاور رسانه‌‌ای فرمانده کل سپاه تصریح کرد: امروز آمریکایی‌ها همه چیزشان را از دست داده‌اند و در هیچ جای منطقه اقتداری ندارند. زمانی دنبال خاور میانه بزرگ بودند اما امروز به دنبال این هستند تا اسرائیل را حفظ کنند.

وی درباره نحوه انتقام سپاه از آمریکایی اظهار داشت: ما الان نباید بگوییم این انتقام چگونه گرفته می‌شود تا آنها در رعب و حشت آن باقی بمانند. امروز در نقطه‌ای قرار داریم که  میلیون‌ها نفر در سراسر جهان آماده گرفتن این انتقام هستند. البته جمهوری اسلامی انتقام خواهد گرفت اما ما امروز ما تنها نیستیم و میلیونها نفر در منقطه به مقاومت اعتقاد داشته و آماده گرفتن انتقام شهید سلیمانی هستند.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار