اسماعیلی، علیپور و درخشان مهر؛

سایت AFC، بهترین بازیکنان زیر 23 سال حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را منتشر کرد که نام 3 بازیکن ایرانی در بین آنها به چشم می‌خورد.

سه جوان ایرانی در لیست آینده دار های AFC

به گزارش گلستان24، رقابت های مرحله گروهی به نیمه راه خود رسیده و از همین رو، سایت AFC به بررسی بهترین بازیکنان زیر 23 سال این 3 بازی در منطقه غرب پرداخته که نام فرشید اسماعیلی، علی علیپور و مهران درخشان‌مهر در بین آنها به چشم می‌خورد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به بازیکنان آینده داری که در این فصل لیگ قهرمانان نمایش های چشم گیری داشتند:

فرشید اسماعیلی

سن: 23 سال ( در ابتدای رقابت ها 22 سال داشت)

باشگاه: استقلال

دقایق بازی: 170 دقیقه

فرشید اسماعیلی عملکرد بسیار خوبی در 3 بازی برای استقلال داشت. او در دو بازی برای این تیم از ابتدا به میدان رفت و در دیدار سوم و در پیروزی 2-0 استقلال مقابل لوکوموتیو، موفق به گلزنی نیز شد. او در 17 نبرد یک به یک موفق بوده و نقش مهمی در صدرنشینی استقلال داشته است.

علی علیپور

باشگاه: پرسپولیس

دقایق بازی: 20 دقیقه

او که از 3 بازی پرسپولیس، در دو بازی و به عنوان یار جانشین به میدان آمده، نمایش های خوبی در زمین داشته و موفق شده طعم بازی در این رقابت ها را به خوبی بچشد. او همچنین می‌تواند نقش مهمی در صعود پرسپولیس به دور بعد رقابت ها ایفا کند.

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user200157/news/drkhshn_mhr.jpg

مهران درخشان‌مهر

سن: 18 سال

باشگاه: ذوب آهن

دقایق بازی: 270 دقیقه

مهران درخشان مهر، مدافع چپ ذوب آهن با تنها 18 سال سن، در تمامی دقایق ممکن برای تیمش به میدان رفته و بیش از هر بازیکنی در منطقه غرب آسیا، در نبردهای رو در رو موفق بوده است؛ به طور میانگین 7 نبرد در هر بازی. ذوب آهن با العین و الاهلی در رقابت است تا بتواند از گروه C منطقه غرب صعود کند.

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

آخرین اخبار