معاون مشارکت‌های مردمی و مراکز غیردولتی بهزیستی گلستان گفت: مردم گلستان در پویش نذر حسینی بیش از ۷ میلیارد ریال مشارکت کردند.

مشارکت 7 میلیارد ریالی گلستانی ها در پویش نذر حسینی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گلستان24، فرشته کابوسی معاون مشارکت‌های مردمی و مراکز غیردولتی بهزیستی گلستان گفت: با آغاز ماه محرم  و با توجه به ادامه داشتن شیوع ویروس کرونا در کشور این اداره کل اقدام به راه‌اندازی پویش نذر حسینی کرده است.

وی افزود: در این پویش با کمک خیرین، در ۱۰ روز اول محرم بیش از ۲۰ هزار و ۳۶۰ پرس غذای گرم به ارزش ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تهیه و توزیع شد.

کابوسی ادامه داد: همچنین با کمک خیرین و نیکوکاران ، ۴۹۱ بسته معیشتی و بهداشتی به مبلغ یک میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال بین جامعه هدف بهزیستی استان توزیع شد.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی گلستان افزود: مردم  استان نیز نذورات نقدی خود را به مبلغ ۶۶ میلیون ۶۰۰ هزار ریال تقدیم نیازمندان تحت پوشش این سازمان کردند.

وی با اشاره به ادامه دار بودن این پویش در گلستان تا پایان ماه صفر، از مردم خواست :درصورت شرکت در این پویش هدایا و نذورات خود را به اداره بهزیستی محل سکونت خود و یا از طریق کد دستوری #۱۴۸۰*۱*۶۶۵۵* پرداخت کنند.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار