افتتاحیه برنامه‌های هفته دفاع مقدس شهرستان گرگان با حضور فرمانده سپاه نینوای استان برگزار شد.

اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گرگان

به گزارش پایگاه خبری گلستان24 ، سردار علی ملک شاهکوهی، فرمانده سپاه نینوای گلستان، در مراسم افتتاحیه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان گرگان گفت: برخی دشمنان قصد دارند دفاع مقدس، دستاوردها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام را تحریف کنند و در مقابل وظیفه شرعی داریم که اجازه ندهیم این خناسان به اهداف خود برسند.

وی افزود: دشمن در همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با ایجاد درگیری‌های داخلی در برخی نقاط کشور با هدف تجزیه طلبی، ترور مسئولان عالی رتبه تا سطح رئیس جمهور به دنبال براندازی نظام نوپای ما برآمد.

ملک شاکوهی ادامه داد: دشمنان اسلام و ملت ایران وقتی دیدند فتنه‌هایشان کارساز نشد، ارتش بعث عراق را تا بن دندان مسلح کردند و یک جنگ تمام عیار را علیه مردم ایران اسلامی به راه انداختند که این مردم به رهبری معمار کبیر انقلاب و جانفشانی رزمندگان و شهدا، از این آزمون بزرگ سربلند بیرون آمد.

فرمانده سپاه نینوای استان با بیان اینکه استمرار انقلاب اسلامی، مدیون خون شهدا و رشاد ایثارگران و رزمندگان در دوران دفاع مقدس است، گفت: ایمان به خداوند متعال، توکل به نصرت الهی و توسل به ائمه اطهار (ع) رمز پیروزی ما در دفاع مقدس شد تا در برابر یک دنیا بایستیم و اجازه ندهیم برای نخستین بار حتی یک وجب از خاک این سرزمین جدا شود.

سردار ملک شاهکوهی دفاع مقدس را گنجینه‌ای بی نظیر دانست که باید زمینه آشنایی نسل جوان را با آن فراهم کرد و افزود: دفاع مقدس تجلی فرهنگ ایثار، از خودگذشتگی، فداکاری، شجاعت و مردانگی ملت غیور ایران اسلامی بود و باید آموزه‌های آن در جامعه تبیین شود.

وی با بیان اینکه خطر تحریف در کمین دفاع مقدس است، گفت: برخی دشمنان قصد دارند دفاع مقدس، دستاوردها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام را تحریف کنند و در مقابل وظیفه شرعی داریم که اجازه ندهیم این خناسان به اهداف خود دست پیدا کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار