مدیرعامل هلال احمر گلستان:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از امدادرسانی به ۳۴ حادثه در طرح امداد و نجات نوروزی در استان خبرداد.

امدادرسانی به ۳۴ حادثه در طرح امداد و نجات نوروزی گلستان

به گزارش گلستان 24، فرهاد میقانی اظهارکرد: در طرح ملی امداد و نجات نوروزی، از تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا سه فروردین ۱۴۰۱، نیروهای هلال احمر در گلستان در مجموع به ۳۴ حادثه امدادرسانی کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: این عملیات ها در مجموع با حضور ۴۲ تیم متشکل از ۱۱۷ انجام شده که در آن ۲۴ مصدوم به مراکز درمانی منتقل و سه نفر هم به صورت سرپایی مداوا شده اند.

طبق گفته وی ۳۶ پست امداد و نجات نوروزی اعم از ثابت، موقت، کشیک اضطراری، هوایی و تیم توانا پیش بینی شده و ۲۷ عملیات هم مربوط به حوادث ترافیکی بوده است.

میقانی عنوان کرد: بیشترین علمیات انجام شده در شهرستان گرگان با هشت حادثه، مینودشت با هفت حادثه و کردکوی با ۶ حادثه بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان بیان کرد: در طرح خدمات بشردوستانه با پنج پست و ایستگاه هم، تاکنون پنج هزار و ۴۲۴ نفر از خدمات ایمنی سفر، پنج هزار و ۷۷ نفر از خدمات فرهنگی و آموزشی بهره مند شده و پنج هزار و ۹۴۴ اقلام فرهنگی بین این افراد توزیع شده است.

وی گفت که در طرح سحاب با پنج تیم تاکنون ۱۶۰ نفر از خدمات امداد و کمک های اولیه و ۲۱۸ نفر از آموزش مهارت امداد و کمک های اولیه و آموزش سنجش فشار خون بهره مند شدند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار