استاندار گلستان:

استاندار گلستان گفت: ایجاد عملیات رسانه‌ای قوی در قالب کمپین‌های اطلاع رسانی و هشتک‌سازی برای بازخورد و بازنشر مطلوب‌تر باید در دستور کار همه نهادها باشد.

عملیات رسانه‌ای قوی در قالب کمپین‌های اطلاع رسانی در دستور کار همه نهادها باشد

به گزارش خبرنگار گلستان 24، علی‌محمد زنگانه عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری گلستان اظهار کرد: ضرورت دارد تا خبرگزاری ها نسبت به برگزاری نشست‌های تخصصی با محوریت پروژه‌های اصلی گلستان اقدام و به تمام ابهامات، سوالات و دغدغه‌ها پاسخ شفاف دهند.

وی افزود: بهره گیری از تریبون نماز جمعه برای بازگویی دستاوردهای دولت در یک سال اخیر از ظرفیت های مهمی است که نباید از آن غفلت شود.

استاندار گفت: رسانه ها و فضای مجازی باید به نحوی مدیریت شوند که اعتماد زایی و امیدآفرینی کنند؛ هرچند از همه افرادی که نقد دلسوزانه می کنند حمایت می‌کنیم اما در مقابل از افرادی که با تهمت و افترا به دنبال ناسالم کردن فضا رسانه ای هستند و می‌خواهند یاس و ناامیدی را به جامعه تزریق کنند برخورد خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت مقابله با فساد اشاره کرد و گفت: عدالت محوری و فساد ستیزی از مهمترین مطالبات رهبری و رییس جمهور است و در همین راستا باید تمام مصوبات کارگروه ها، شوراها و ستادها در بخش‌های مختلف در سامانه ویژه بارگذاری تا مردم از آن آگاهی داشته باشند.

استاندار بیان کرد: ارائه گزارش دقیق به مردم از تاکیدات مقام معظم رهبری و رییس دولت سیزدهم است. 

زنگانه بیان کرد: خبرگزاری‌های رسمی و صدا و سیما باید در قالب برنامه‌ مدون و زمان‌بندی مشخص دستاوردها و خدمات نهادهای اجرایی را برای مردم اطلاع‌رسانی کنند.

وی گفت : مطالب و گزارش‌ مدیران در قرارگاه رسانه‌ای شهید همدانی استانداری، باید به محتوای خبری تبدیل و علاوه بر صدا و سیما و رسانه‌ها، در صفحات و شبکه‌های اجتماعی هم به صورت گسترده بازنشر یابد.

زنگانه افزود: ضرورت دارد تا خبرگزاری ها نسبت به برگزاری نشست‌های تخصصی با محوریت پروژه‌های اصلی گلستان اقدام و به تمام ابهامات، سوالات و دغدغه‌ها پاسخ شفاف دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار