سرپرست هنگ مرزی اترک و مرزبان درجه یک گلستان از دستگیری پنج نفر از اراذل و اوباش دهستان "کُرند" از توابع بخش مرزی داشلی‌برون شهرستان گنبدکاووس خبر داد و گفت: این افراد با برخی رفتارهای هنجارشکنانه اقدام به رعب و وحشت در اهالی مرزنشین می‌کردند.

۵ نفر از اراذل و اوباش منطقه مرزی گنبدکاووس دستگیر شدند

به گزارش گلستان 24، سرهنگ حسین قدمگاهی اظهار کرد: پس از دریافت گزارش‌هایی از اهالی دهستان کُرند مبنی بر فعالیت هنجارشکنانه تعدادی از اراذل و اوباش، ماموران هنگ مرزی اترک روز گذشته با هماهنگی مرجع قضایی نسبت به شناسایی و دستگیری آنها با یک طرح ضربتی اقدام کردند.

وی افزود: از این افراد ۲ قبصه اسلحه شکاری غیرمجاز با ۱۴ عدد فشنگ، یک عدد چاقو و سه دستگاه موتورسکیلت بدون مدارک کشف و ضبط شد.

سرهنگ قدمگاهی بابیان اینکه متخلفان با تشکل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند، اضافه کرد: مرزبانی هنگ مرزی اترک با هرگونه هنجارشکنی و ایجاد ناامنی که موجبات سلب آسایش و امنیت مرزنشنیان را فراهم کند، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

وی همچنین از کشف ۲۵ هزار و ۱۰ پاکت سیگار قاچاق معادل ( ۵۰۰ هزار و ۲۰۰ نخ) از حوالی بازارچه مرزی اینچه برون توسط ماموران پاسگاه سردار شهید سلیمانی خبر داد و گفت: قرار بود این سیگارها به کشور ترکمنستان منتقل شود.

سرپرست هنگ مرزی اترک گلستان افزود: در رابطه با سیگارهای کشف شده که ۷۲ ساعت پیش صورت گرفت، یک نفر دستگیر که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار