رییس کل دادگستری گلستان از رسیدگی سریع و قاطع به پرونده قاتل شهید مدافع امنیت استان خبر داد و گفت: پرونده شهید علی سراوانی به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

قاتل شهید امنیت گلستان دستگیر شد؛ پرونده خارج از نوبت رسیدگی می‌شود

به گزارش گلستان 24، حیدر آسیابی اظهار کرد: متهم به قتل دستگیر شده و تحقیقات پرونده در دادگاه بخش خان‌ببین و با نظارت دادستان شهرستان رامیان در حال تکمیل است.

وی افزود: در کوتاه ترین زمان ممکن به این پرونده رسیدگی و اتخاذ تصمیم خواهد شد.

رییس کل دادگستری گلستان با تسلیت به خانواده این شهید گفت: در برخورد با کسانی که نظم و امنیت مردم را مختل کرده و در مقابل قانون گردن‌کشی می‌کنند، اغماض نخواهیم داشت.

استواریکم علی سراوانی شامگاه پنجشنبه در تیراندازی تعدادی از افراد در یکی از روستاهای شهرستان رامیان به شهادت‌ رسید.

در این حادثه تعدادی از افراد که به دلیل اختلافات قبلی با هم درگیر بودند، اقدام به تیراندازی با سلاح شکاری به سمت هم کردند که در همین حین، استواریکم علی سراوانی که به همراه ۲ نفر مامور انتظامی دیگر برای دستگیری ضاربان و حفظ نظم و امنیت در محل حضور یافته بود، مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به دلیل شدت جراحات به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

پیکر شهید علی سراوانی مامور انتظامی استان گلستان امروز یکشنبه بر دستان مردم مومن و ولایی رامیان و علی‌آبادکتول تشییع و در گلزار شهدای امام زاده هارون(ع) روستای الازمن علی‌آباد به خاک سپرده شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار