مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان گلستان از آزادی ۲۰۸ زندانی جرائم غیرعمد و نیازمند طی امسال با کمک خیرین و ستاد مردمی دیه خبر داد.


آزادی ۲۰۸ زندانی جرائم غیرعمد در گلستان

به گزارش گلستان 24، وسکوئی گفت: در ۷ ماهه نخست امسال ۲۰۸ زندانی غیرعمد معسر، با بدهی بیش از ۳۸۸ میلیارد تومان از زندان‌های استان آزاد شدند.

مدیر ستاد دیه استان با تشکر از زحمات مددکاران واعضای شورای حل اختلاف زندان‌ها، افزود: با پیگیری‌های بعمل آمده از طریق مددکاران ستاد دیه و شورای حل اختلاف، شاکیان بخشی از طلبشان را گذشت کرده و مبلغ بیش از ۱۷۴ میلیارد تومان از این بدهی را بخشیدند.

او در ادامه با تقدیر از مشارکت مردم و خیرین در آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد، اظهارداشت: مبلغ ۷ میلیارد و ۳۱۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان نیز با کمک مردم و خیرین از طریق ستاد دیه استان و کشور، پرداخت شد.

وسکوئی افزود: همچنین مابقی بدهی از طریق اعطای تسهیلات، صندوق خسارت‌های بدنی، نقدینگی و اعسار به تقسیط محکومان تأمین شد و مددجویان غیرعمد از زندان‌های استان آزاد شدند.

مدیر ستاد مردمی دیه گلستان با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۲۶ زندانی غیرعمد و نیازمند در زندان‌های استان چشم انتظار کمک هستند، گفت: مردم نوعدوست و خیرین نیک اندیش می‌توانند با پرداخت هر مبلغی از طریق کد دستوری #۷۷۷۷*۷۸۰* و انتخاب کد استان یا واریز وجه به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۸۴۳۹ یا شماره حساب ۰۱۰۶۰۰۲۹۷۵۰۰۵ به نام ستاد دیه استان، در این کار خیر مشارکت نمایند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار