منتخب مردم رامیان و آزادشهر در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: شهید آیت الله رئیسی برای مردم ارزش زیادی قائل بود و با هدف پیگیری و رفع مشکلات آنان در دورترین نقاط حاضر می‌شد.

شهید رئیسی برای مردم ارزش زیادی قائل بود

به گزارش گلستان 24، جمشید قائم‌مقام ، حضور در میان مردم را مهمترین رویکرد رییس جمهور دولت سیزدهم دانست و اظهار کرد: شهید رئیسی هر جا که احساس می‌کرد حضورش می‌تواند باعث پیشرفت و ارائه خدمت شود جان بر کف حاضر می‌شد.

وی افزود: رفتار، منش و شخصیت آیت الله رئیسی و از همه مهمتر رویکرد مردمی بودنش باید الگو مسوولان در خدمت رسانی به جامعه باشد.

منتخب مردم رامیان و آزادشهر در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: خوش به حال این عزیزان که در راه خدمت به مردم شهید شدند و امیدوارم همه ما هم بتوانیم در زندگی این گونه عمل کنیم و با خدمت عاقبت به خیر شویم.

آیت الله سیّد ابراهیم رئیسی مسئولیت‌هایی چون ریاست قوه قضاییه و معاونت اول این قوه، دادستانی کل کشور، عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام و نائب رئیسی مجلس خبرگان رهبری و تولیت آستان قدس رضوی را در کارنامه داشت.

رهبر انقلاب شهریور ماه به مناسبت هفته دولت ضمن قدردانی و تمجید از عملکرد خوب و قوی دولت در برخی بخش‌ها از جمله «کارهای زیربنایی»، «رشد شاخص‌های کلان اقتصادی» و «سیاست خارجی»، گفتند: حضور در بین مردم و مواجهه مستقیم و صمیمی و متواضعانه با آن‌ها، بسیار با ارزش است. ساده‌زیستی، ‌ مواضع انقلابی، روحیه جهادی و بکارگیری جوانان در رده‌های گوناگون مدیریتی را از دیگر کارهای تحسین برانگیز دولت خواندند.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

حجت الاسلام آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رئیس‌جمهور و تعدادی از محافظین و خدمه بالگرد از سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهور بودند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار