از سوی مسئول شبکه جوانان رضوی گلستان صادر شد؛

مسئول شبکه جوانان رضوی و دبیر کمیته فرهنگی آستان قدس رضوی در استان گلستان با صدور پیامی از حضور و مهمان نوازی بیش از 50 هزار نفر از مردم استان در دهمین دوره جشن های مردمی زیر سایه خورشید قدردانی کرد.

پیام تشکر از حضور پرشور مردم در دهمین جشن زیر سایه خورشید

به گزارش گلستان 24؛ مسئول شبکه جوانان رضوی و دبیر کمیته فرهنگی آستان قدس رضوی در استان گلستان با  صدور پیامی از حضور و مهمان نوازی  بیش از 50 هزار نفر از مردم استان در دهمین دوره جشن های مردمی زیر سایه خورشید قدردانی کرد.

سید حسام بنی فاطمه در این پیام آورده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علیٰ علیِ بْنِ موسَی الرِضَا المرتضی بِعَدَدَ ماٰ اَحاطَهَ به عِلمُهْ

 

 «در سال ۹۵ با وجود اینکه کشور دچار مشکلات اقتصادی بود ولی ملّت ایران از دو جهت خوش درخشید؛

... جهت دوّم، پایبندی مردم به مسائل ایمانی و دینی بود. امسال به گزارش مورد اطمینانی که از سراسر کشور در ماه مبارک رمضان، در ماه محرّم و ماه صفر و بقیّه¬ی مراسم دینی داده شد، شور و حضور و دل‌بستگی مردم به مسائل ایمانی، از همیشه بیشتر بود.»

بیانات مقام معظم رهبری 1396/1/1 در اجتماع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی 

مردم ولایتمدار استان گلستان

سلام علیکم

دهه کرامت سال 1396 ، روزهایی سراسر شور و اشتیاق در استان گلستان ، نگارستان ایران بود. شما مردم استان چه زیبا صحه گذاشتید بر کلام رهبر معظم انقلاب مبنی بر درخشش مردم در پایبندی به مسائل ایمانی و دینی. اتفاقی که از منظر معظم له نشانه پیشرفت روزافزون معنویت در جامعه اسلامی است. حضور کاروان فرهنگی تبلیغی زیر سایه خورشید برای دهمین سال در سطح استان گلستان با شعار به تو اقتدا میکنم و اجرای بالغ بر 313 دیدار و جشن و برنامه در 77 نقطه استان و عشق و دلدادگی مردم  ، نقش و نگاری بی نظیر از ترویج معارف رضوی و تزریق معنویت را به نمایش گذارد. بر خود فرض میدانم از تک تک افرادی که در برنامه های کاروان حضور یافتند و دل و جانشان را به صحن و سرای رضوی پیوند زدند ، تقدیر و تشکر نمایم. 

حضور بین خانواده های مظلوم جان باختگان معدن زمستان یورت ، ادای احترام به خانواده های شهدای مدافع حرم و امنیت پایدار که در یکسال اخیر به شهادت رسیدند ، جشن عقد زوجهای جوان در طرح نمادین با اجازه امام رضا(ع) بله ، طرح عروسک قشنگ من ، استقبال و جشن های مردمی ، ویزیت ، مشاوره و توزیع رایگان دارو و توزیع سبد غذایی در نقاط محروم استان و ... همه و همه جلوه هایی دلنشین از سبک زندگی رضوی را رقم زد.

اجرای این حجم سنگین برنامه ها و امکان زیارت از راه دور و تزریق معنویت بین رنگین کمان اقوام در استان گلستان ، میسر نبود مگر به لطف الهی و مدد امام رئوف (ع) و تلاش خستگی ناپذیر و جهادگونه 200 تشکل جوان و نوجوان در سطح استان . جا دارد از همه جوانان و نوجوانان مومن انقلابی هر 14 شهرستان استان که چند ماه خالصانه و عاشقانه تلاش نمودند ، اعضای کاروان اعزامی از مشهد مقدس که با سعه صدر ، کشیک ماندگاری را کیلومترها دورتر از حرم رضوی رقم زدند ، عوامل اجرایی خواهر و برادر در ستاد استان و شهرستانها ، خادمیاران رضوی سطح استان ، دستگاههای اجرایی همکار با ستاد جشن ، رابطین خبری شهرستانها و اصحاب رسانه و صداوسیمای استان ، پزشکان متخصص طب سنتی ، مشاورین خانواده رضوی ، رانندگان ، عوامل تدارکات و پذیرایی و همه عزیزانی که باندازه قدم و قلمی به شکوه جشنهای دهمین دوره افزودند ، تقدیر و تشکر ویژه نمایم.  

امیدوارم همه تلاشهای صورت گرفته در این بزرگترین عملیات فرهنگی کشور که در 1000 نقطه ایران اسلامی صورت گرفته ، مرضی رضای امام رضا(ع) قرار گرفته باشد و امام مهربانی ها در سه وعده گاهی که به شیعیانشان قول دادند ، دست همه ما را بگیرند.

التماس دعا

سید حسام بنی فاطمه

مسوول شبکه جوانان رضوی و دبیر کمیته فرهنگی آستان قدس رضوی در استان گلستان

دوشنبه 16 مرداد 1393

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار