طی انتخاباتی که با حضور بیش از 16 حزب انقلابی استان گلستان برگزار شد، قربانعلی بابایی با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس یک سال آینده این تشکل انتخاب شد.

قربانعلی بابایی مسئول شورای هماهنگی احزاب انقلابی استان گلستان شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ دبیران تشکل های انقلابی استان گلستان که بالغ بر 20 تشکل هستند، چهارشنبه هفته گذشته گرد هم آمدند و در خصوص چارت جدید این تشکل ها در استان تصمیم گیری کنند.

این تشکل سابقا هم برای هماهنگی بین احزاب انقلابی وجود داشته که به دلیل شکل گیری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گلستان و برای هماهنگی بیشتر جلسات خود را متوقف کرد.

اما هفته گذشته از دبیران 20 تشکل انقلابی استان 16 نفر در جلسه حاضر شدند و طی انتخاباتی که بین اعضا برگزار شد قربانعلی بابایی به عنوان مسئول و رئیس یک سال آینده تشکل های انقلابی استان انتخاب شد.

قربانعلی بابایی بیشتر در دولت نهم و دهم سمت هایی چون فرمانداری بندرگز و گمیشان را در کارنامه داشته است و در حال حاضر نیز دبیر جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی استان گلستان و عضو شورای مرکزی جمعیت جانبازان کشور می باشد.

همچنین در این انتخابات یدالله وفایی به عنوان جانشین، حسین ایروانی مسئول امور شهرستان ها، حمید ملک مسئول پشتیبانی و حمیدرضا خورشیدی به عنوان مسئول دبیرخانه مشخص شدند.

WhatsApp Image 2020-11-26 at 15.47.05 (1)

WhatsApp Image 2020-11-26 at 15.47.05

ارسال نظر

آخرین اخبار