رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با نامزدهای انتخاباتی و طرفدارانشان که برای کسب رای ، وحدت استان را خدشه دار کنند ، برخورد می کنیم .

وحدت ، خط قرمز تبلیغات انتخاباتی / کاندیداها برای کسب رای وحدت شکنی نکنند

به گزارش گلستان ۲۴؛ هادی هاشمیان گفت:  وحدت و آرامش اقوام گلستان ، پرآوازه است و نامزدها حق ندارند برای کسب رای  و تحریک افراد به نفع خودشان ،  وحدت شکنی کنند .

هاشمیان گفت: در امنیت و وحدت استان با هیچ کس تعارف نداریم و هر کس با اقدامات خود  این آرامش را خدشه دار کند منتظر برخورد قضایی باشد.

وی  با اشاره به افزایش رصد فعالیت های تبلیغاتی نامزدها و طرفداران آنها گفت: بخشی از تمرکز اصلی ما رصد فضای مجازی  و شناسایی و برخورد با کسانیست که خواسته یا ناخواسته ،  صدای معاندین و دشمنان این مردم را انعکاس می دهند  .

رئیس کل دادگستری گلستان بار دیگر بر ممنوعیت استفاده از اموال عمومی و بیت المال به نفع یا ضرر نامزدها تاکید کرد و گفت: سازمان بازرسی مکلف به رصد دستگاه ها و شناسایی متخلفان است .

هادی هاشمیان گفت:  برای پیشگیری از بروز تخلفات انتخاباتی ، کتابچه بایدها و نبایدهای انتخاباتی و قوانین مرتبط  در معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تهیه و در اختیار نامزدها و اعضای ستاد آنان قرار داده می شود .

وی تاکید کرد : تلاش ما  ایجاد فضای امن و سالم برای حضور بی دغدغه مردم پای صندوق های رای است .

جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرایم احتمالی انتخاباتی امروز در دادگستری استان برگزار شد .

 

ارسال نظر

آخرین اخبار