نماینده ولی فقیه در گلستان همبستگی عمومی را ضرورت مهم امروز کشور ما دانست.

همبستگی عمومی ضرورت مهم امروز کشور ماست

به گزارش گلستان ۲۴؛ آیت الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان در دیدار جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از ضرورت‌هایی که امروز بیش از گذشته نیازمند آن هستیم، همبستگی عمومی است، نباید اجازه دهیم بین مردم ما اختلاف بیافتد، چون بزرگترین اسحله ما بعد از نصرت الهی همین مردم هستند.

او افزود: در اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس در میدان جنگ و پشت جبهه، شور و شوق مردم در ذهن ما هنوز باقی مانده است و سپاه نقش مهمی در ایجاد این شور بر عهده داشت، بر این اعتقاد بوده و هستیم که اگر سپاه نبود این انقلاب مشکل پیدا می‌کرد و امروز شرایط سخت‌تر از آن روز‌ها است، چرا که خطر‌های آن روز‌ها خطر‌های واضح و روشن بود، دشمن به کشورحمله کرده بود و این خطر را همه می‌دیدند.

امام جمعه گرگان گفت: حتی آن پیرمرد و پیرزن روستایی این خطر را لمس می‌کردند، اما امروز خطر‌هایی که ما را تهدید می‌کند پیچیده شده است.

او ادامه داد: اگر دیروز دو چشمی ناظر اعمال و رفتار دشمن بودیم امروز به قول معروف باید شش چشمی مواظب نقشه‌های شوم دشمنان بر علیه کشورمان باشیم. باید همه بخش‌های اطلاعاتی و امنیتی کشورمان دائما جریانات منطقه و دنیا را رصد کنند.

نماینده مقام معظم رهبری اضافه کرد: آن چه را که به ما امید می‌دهد وعده الهی است خداوند در آیات مکرر قرآن وعده قطعی داده است، البته خداوند به هر کسی وعده نمی‌دهد به مظلومانی وعده میدهد که در مقابل ظالمان ایستادگی کنند.

او افزود: اتفاقاتی که در کشور‌های سوریه، عراق، یمن و جا‌های دیگر افتاده، کسی فکر نمی‌کرد که این‌ها حتی یک هفته هم دوام بیاورد. اما الان یمن در این جنگ عربستان سعودی را مستاصل کرده است.

امام جمعه گرگان گفت: اراده الهی فقط در یک مقطع خاص نبود و این یک سنت الهی است که همیشه وجود داشته و خواهد داشت، شرایط امروز کشور بسیار سخت‌تر شده است، اما این موجب یاس نیست چون اراده حق وجود دارد.

او با تقدیر از اقدامات سپاه در مسائل مختلف استان گلستان گفت: لازم میدانم از سپاه بخاطر خدماتی که در حادثه سیل داشته اند و همچنین در ساخت تاسیسات زیر بنایی استان همچون سد نرماب و زهکشی اراضی کشاورزی استان که از موضوعات مهم اراضی زراعی استان ما به شمار می‌رود و در زندگی مردم اثرعملی داشته است، تشکر کنم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار