رمضانعلی حیدری خلیلی معاون سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه به منظور بررسی شرایط پردیس سینمایی به استان گلستان سفر کرد.

معاون سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان سفر کرد

به گزارش گلستان۲۴؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در این سفر یکروزه (٣٠ اردیبهشت) رمضانعلی حیدری خلیلی معاون سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از پروژه های در دست احداث پردیس سینمایی در شهرستان گرگان و کردکوی با همراهی مسئول ارزیابی عملکرد سازمان سینمایی کشور، مدیرکل و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ، فرماندار و شورای اسلامی شهر کردکوی بازدید به عمل آورد.

همچنین در این سفر یکروزه ضمن اعلام حمایت سازمان سینمایی از فعالیت های توسعه ای در حوزه هنر سینما، جلسه ای با سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای احداث پردیس سینمایی برپا شد.

یادآوری می شود تجهیز مجتمع های فرهنگی و هنری شهرستان های رامیان و گمیشان به سینما، کمک به تجهیز سالن کوچک تالار فخرالدین اسعد گرگانی به سینمای هنر و تجربه و امضای تفاهم نامه ای فی مابین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و سازمان سینمایی کشور در راستای توسعه فعالیت های سینمایی ماحصل و از مصوبات این سفر یکروزه بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار