مدیرکل بنیادمسکن گلستان گفت: ۴۸ میلیارد و ۷۷۹ میلیون تومان کمک بلاعوض ساخت و معیشتی به ۱۰ هزار و ۸۷۴ خانوار سیل‌زده پرداخت شده است.

۴۸.۷ میلیاردتومان کمک بلاعوض به سیل‌زدگان گلستانی پرداخت شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ محمدتقی زمانی‌نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعداد واحدهای آسیب‌دیده شهری در سیل اخیر هفت هزار و 322 واحدمسکونی شهری و 13 هزار و 780 واحدمسکونی در روستاها است.

وی با بیان اینکه مالکان 20 هزار و 627 واحدمسکونی برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده‌اند، گفت: تا کنون برای 15 هزار و 45 واحدمسکونی قرارداد پرداخت تسهیلات بسته شد.

مدیرکل بنیادمسکن استان درباره پرداخت کمک‌های بلاعوض به سیل‌زدگان استان گفت: 48 میلیارد و 779 میلیون تومان کمک بلاعوض ساخت و معیشتی به 10 هزار و 874 خانوار سیل‌زده پرداخت شده است.

وی درباره اتمام تعمیر واحدهای مسکونی خسارت‌دیده نیز بیان داشت: تعمیر 10 هزار و 278 واحدمسکونی در مناطق سیل‌زده استان به اتمام رسید و تحویل خانواده‌ها شد.

زمانی‌نژاد گفت: آواربرداری دو هزار و 161 واحدمسکونی، پی کنی سه هزار و 832 واحد، اجرای فونداسیون دو هزار و 356 واحد، اجرای اسکلت یکهزار و 134 واحد انجام شده است. همچنین دوارچینی و عملیات ساختمانی 121 واحدمسکونی نیز به پایان رسید.

وی اعلام کرد: تا کنون 9 هزار تن سیمان رایگان اهدایی مقام معظم رهبری نیز بین سیل‌زدگان توزیع شد.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار