فرماندار شهرستان گرگان گفت: کمیته راهبردی در امور بانوان شهرستان تشکیل می شود.

کمیته راهبردی در امور بانوان شهرستان گرگان تشکیل می شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ محمد حمیدی در نشست با مشاوران امور بانوان دستگاه های اجرایی شهرستان گرگان اظهارکرد: کمیته راهبردی در امور بانوان شهرستان با همکاری دستگاه های اجرایی با هدف هم افزایی و رفع مشکلات بانوان شهرستان تشکیل می شود تا نشاط و امید را در بین بانوان تقویت کند.

وی افزود: ۲۵ درصد از جمعیت استان در شهرستان گرگان سکونت دارند و نزدیک به نیمی از این جمعیت را بانوان تشکیل می دهند و نیاز است به نقش آفرینی بانوان در جامعه توجه شود.

حمیدی گفت: در انتخابات پیش رو، بانوان با حضور حداکثری خود می توانند همانند انتخابات سنوات قبل نقش آفرینی نمایند که نیاز است هماهنگی و همفکری منسجم تر در این حوزه صورت گیرد.

فرماندار گرگان خاطرنشان کرد: همه  دستگاه های اجرایی شهرستان باید مشاور امور بانوان و یا کارشناس بانوان داشته باشند و امورات بانوان در آن دستگاه را دنبال کنند.

وی افزود: هدف ما با حمایت از مشاورین و کارشناسان دستگاه های اجرایی، توجه به مطالبات بانوان غیر شاغل در شهرستان می باشد که از ظرفیت بخش های دولتی و غیر دولتی بتوانیم مشکلات سایر بانوان شهرستان گرگان را برطرف کنیم.

فرماندار گرگان یاد آور شد: کمیته راهبردی بانوان در شهرستان گرگان زیرمجموعه پنج کمیته از جمله کمیته آسیب های اجتماعی به دبیری اداره بهزیستی با، کمیته ورزش به دبیری ورزش و جوانان، کمیته اشتغال به دبیری اداره کار، تعاون و اجتماعی، کمیته فرهنگ و هنر به دبیری ارشاد اسلامی و کمیته روستایی به دبیری بخشداران مرکزی و بهاران و همه این کمیته ها با ادارات ذیربط شهرستانی مسائل و مشکلات بانوان در این حوزه ها را بصورت کارشناسی مورد بررسی قرار می دهند.

/مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار