17 آذر ماه؛

رئیس کل دادگستری گلستان از تشکیل سومین جلسه دادگاه گندم‌های مفقودی گلستان در روز یکشنبه ۱۷ آذر خبر داد.

برگزاری سومین جلسه دادگاه گندم‌های مفقودی استان گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری میزان، گفت: سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده گندم‌های مفقودی استان یکشنبه ۱۷ آذر برگزار می‌شود.

وی افزود: در دومین جلسه دادگاه رسیدگی به این پرونده، وکیل متهمان برای انجام کارشناسی اسناد و مدارکی که به تازگی به قاضی پرونده ارائه داده بود از دادگاه مهلت خواسته بود که رئیس دادگاه هم موافقت کرد.

هاشمیان با اشاره به این که دو نفر از سه متهم این پرونده فراری بودند افزود: در دومین جلسه دادگاه، وکیل متهمان اعلام کرد یکی از متهمان در زندان مشهد در پرونده دیگری زندانی است که با نیابت قضایی از خراسان رضوی خواستیم این متهم را برای شرکت در سومن جلسه دادگاه که یکشنبه آینده برگزار می‌شود به زندان گرگان منتقل کنند.

این مقام ارشد قضایی استان گلستان افزود: کارشناسی اسناد و مدارک انجام شده و امیدواریم با حضور دومین متهم در دادگاه، ابعاد بیشتری از این پرونده کشف و به اطلاع مردم رسانده شود.

هاشمیان افزود: پرونده گندم‌های مفقودی گلستان مربوط به جابجایی و توزیع غیرقانونی بیش از ۹ میلیون کیلوگرم گندم است.

وی ادامه داد: متهمان این پرونده که سه نفرند به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام تولید، محاکمه می‌شوند.پرونده گندم‌های مفقودی گلستان پس از پرونده معروف به پرهام آزادشهر، دومین پرونده‌ای است که در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان به ریاست قاضی مزیدی رسیدگی می‌شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار