استاندار گلستان گفت: هیچ مشکلی در راستای امنیت و سلامت انتخابات وجود ندارد و اگر کسی بخواهد خدشه‌ای به امنیت انتخابات وارد آورد، مقابله خواهد شد.

هیچ مشکل امنیتی برای سلامت انتخابات در گلستان وجود ندارد/ برخورد با برهم‌زنندگان امنیت انتخابات در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، هادی حق‌شناس در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان با فرمانداران، هیات‌های نظارت و بازرسی و با حضور بهمنی‌نژاد رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان با بیان اینکه اعتماد مردم به مجریان و ناظران انتخابات سرمایه بزرگ اجتماعی محسوب می‌شود، اظهار کرد: مشارکت گسترده مردم در انتخابات هدف اصلی تمامی دست اندرکاران است و باید با نیت خالصانه برای خدا این اصل را بر همه چیز مقدم بدانیم.
وی تصریح کرد: حضور کم‌نظیر مردم در راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله ۲۲ بهمن نشان داد که این مردم پای ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و در انتخابات دوم اسفند نیز همچون گذشته خواهد بود.
حق‌شناس افزود: هیچ مشکلی در راستای امنیت و سلامت انتخابات وجود ندارد و اگر کسی بخواهد خدشه‌ای به امنیت انتخابات وارد آورد، مقابله خواهد شد.
استاندار گلستان یادآور شد: انتخابات پیش‌رو یقیناً رقابتی خواهد بود چراکه در دوره گذشته به ازای هر کرسی مجلس در گلستان ۱۴ کاندیدا به رقابت می‌پرداختند اما در این دوره ۳۴ کاندیدا با هم رقابت خواهند کرد و کاندیداهای همه سلایق و قومیت‌ها در انتخابات حضور خواهند داشت.
حق‌شناس خاطرنشان کرد: هدف ما خدمت به مردم است و باید با وجود تمام مشکلات با تکیه بر نقاط مثبت، ایرادات و نقاط ضعف را در جلسات درونی مرتفع کنیم.
وی ادامه داد: مجموعاً ۲۷ هزار نفر اعم از عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی در برگزاری انتخابات همکاری خواهند داشت و ۱۳۸۹ صندوق برای اخذ آرا مردم در نظر گرفته شده است.
لازم به ذکر است در این جلسه عبدالرضا چراغعلی رئیس ستاد انتخابات استان، بهمنی‌نژاد رئیس هیات نظارت بر انتخابات و تعدادی از فرمانداران و روسای هیات‌های نظارت شهرستانی به بیان نقطه‌نظرات خود پرداختند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار