رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه نامزدهای انتخابات باید قانون را به طور کامل رعایت کنند، گفت: تاکنون پرونده‌ای درباره جرایم و تخلفات انتخاباتی در استان تشکیل نشده است.

رئیس دادگستری گلستان: پرونده‌ای برای تخلفات و جرایم انتخاباتی در استان تشکیل نشده است

به گزارش گلستان ۲۴؛ هادی هاشمیان عصر امروز در جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان اظهارداشت: در زمان تبلیغات انتخاباتی نامزدها هستیم و خوشبختانه شور و شوقی در جامعه به‌وجود آمده که کاندیداها باید با تفاهم و اثبات خود و انجام تبلیغات در چارچوب قانون به حفظ این شرایط کمک کنند.

وی افزود: براساس اعلام ستاد انتخابات استان برای مجلس دهم به‌ازای هر کرسی نمایندگی مجلس در استان 10 نفر نامزد بودند که این تعداد برای مجلس یازدهم به 34 نفر رسیده است.

رئیس‌کل دادگستری استان بیان داشت: همه اقدامات کاندیداها در فضای واقعی و مجازی در رصد دستگاه‌های امنیتی، قضایی و انتظامی است و نامزدها و هواداران آنان باید الزامات قانونی زمان تبلیغات را رعایت کنند.

وی گفت: خوشبختانه در استان تاکنون پرونده‌ای در ارتباط با جرایم و تخلفات انتخاباتی تشکیل نشده و این نشان از تعامل نامزدها با دستگاه‌های ذیربط است.

هاشمیان تأکید کرد: قانون در همه زمینه‌ها حرف اول را می‌زند و همه باید مر قانون را رعایت کنند به ویژه کسانی که ادعای توانمندی در زمینه قانونگذاری هستند باید بیش از دیگران به قانون پایبند باشند.

وی افزود: کسانی که بخواهند به هر نحوی امنیت و سلامت انتخابات را دچار خدشه کنند به شدت با آنان برخورد می‌شود.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار