استاندار گلستان گفت: امیدوارم مردم چهارشنبه آخر سال را در خانه های خود و در کنار خانواده سپری کنند تا بار مضاعفی بر سیستم درمانی استان تحمیل نکنند.

پرهیزازرفتار نامتعارف چهارشنبه سوری/زحمات کادردرمان رامضاعف نکنید

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، هادی حق شناس با اشاره چهارشنبه آخر سال، اظهار کرد: از تمامی مردم استان خصوصاً جوانان می خواهم با در خانه ماندن مردم زحمات کادر درمانی استان را در چهارشنبه آخر سال کاهش دهند.

وی افزود: اگر چنانچه مردم در چهارشنبه آخر سال رعایت لازم را نداشته باشند و احیاناً نیاز به خدمات درمانی پیدا کنند، به بیمارستان ها مراجعه خواهند کرد، در حالی که مراکز درمانی استان به شدت درگیر بیماران مبتلا به کرونا هستند.

حق شناس گفت: کادر درمانی استان طی یک ماه گذشته در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند و امیدوارم مردم چهارشنبه آخر سال را در خانه های خود و در کنار خانواده سپری کنند تا بار مضاعفی را بر سیستم درمانی استان تحمیل نکنند.

وی بیان کرد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از مراسم همچون گذشته نخواهد بود و بر این باوریم که مردم فهیم استان برای حفظ سلامتی خود، خانواده و دیگر هم وطنان دید و بازدید های مرسوم را نخواهند داشت و از سفر پرهیز خواهند کرد تا هر سریعتر زنجیره انتقال این ویروس منقطع و گذر از این بحران تسریع شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار