در پی سفر و قول محمد باقر نوبخت معاون ریاست جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به گلستان ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار بابت مطالبات صیادان پره این استان اختصاص یافت.

۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار به صیادان گلستان اختصاص یافت

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در این باره گفت: سفر دکتر نوبخت به گرگان برای حضور و سخنرانی در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن و نیز افتتاح یا کلنگ‌زنی طرح های دهه فجر استان صورت گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان، قدرت الله عابدی افزود: دکتر نوبخت همچنین با حضور در شهرستان مرزی گمیشان ضمن کلنگ زنی پروژه بیمارستان این شهرستان با مردم منطقه دیدار و گفت و گو کرد.

وی اضافه کرد: در این دیدار مردمی که بیشتر حاضران صیادان پره (تور گستر) گمیشان بودند خواستار پرداخت مطالبات خود شدند که معاون رییس جمهوری در همان مکان قول مساعد آن را داد.

عابدی بیان کرد: رییس سازمان برنامه و بودجه پس از بازگشت به تهران درخواست صیادان گمیشان را در دستور کار خود قرار داد و به دنبال آن مبلغ ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت.

وی با یادآوری پیگیری و همراهی استاندار گلستان گفت: اداره کل شیلات استان نیز با ارسال اسامی صیادان واجد شرایط و اطلاعات فردی آنها میزان مشمولیت هر نفر از اعتبار تخصیصی را مشخص کرد.

در گزارش سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان اشاره ای به موضوع و جزییات طلب صیادان گمیشان نشده است. 

 

ارسال نظر

  • شهروند
    0

    فرمانداری هاو شهرداری ها از همین الان اعلام کنند که روز 13 فروردین جنگل ممنوع هست.... تا قبل از ماه رمضان جشن عروسی در تالارها و مراسم ختم در مساجد ممنوع هست.... ان شاءالله بعد ماه رمضان با آسودگی کامل به شرایط عادی برگردیم..... مردم گلستان همکاری کنن تا ویروس کویید 19 به طور کامل از بین برود..... سخت گیری ها در مورد جنگل ، مراسم عروسی و ختم تا 6 اردیبهشت گرفته شود قطعا از شر کرونا راحت میشیم......... در خانه بمانیم....

آخرین اخبار