فرمانده انتظامی گلستان گفت: از تردد و سفر‌های غیر ضروری در استان جلوگیری می‌شود.

محدودیت تردد در جاده ها و جلوگیری از سفر غیر ضروری در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی گلستان گفت: با هدف جلوگیری از افزایش تردد در معابر و کمک به پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا محدودیت تردد در جاده‌ها و معابر برون شهری استان اعمال می‌شود.

او افزود: با توجه به شیوع روز افزون ویروس کرونا، پلیس گلستان طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری را با قاطعیت اجرا می‌کند و از هم استانی‌های عزیز درخواست داریم در این خصوص با پلیس خدمتگذار خود، همکاری و مشارکت داشته و سفر خود را لغو کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه در این طرح فقط ساکنان شهر‌ها اجازه ورود را خواهند داشت، ادامه داد: مسافران و افراد غیربومی، اجازه عبور از کنار گذر شهر‌ها را دارند.

فرمانده انتظامی استان به محدودیت سفر‌های برون شهری اشاره و بیان کرد: همه سفر‌های برون شهری قطع می‌شود البته خودرو‌های نقلیه باری حامل موادغذایی و سوختی، امدادی، انتظامی، درمانی، اورژانس و آتش نشانی از این موضوع مستثنی خواهند بود.

سردار قاسمی با اشاره به فعالیت صنوفی که مایحتاج ضروری و نیاز اولیه مردم را عرضه می‌کنند، گفت: این صنوف تعطیل نمی‌شوند و به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند.

او افزود: در صورتی که رانندگان خودرو‌ها که ورود آن‌ها به شهر‌های غیر محل سکونت ممنوع شده است، به این شهر‌ها وارد شوند، مرتکب تخلف شده و تا یک ماه خودرو‌های آن‌ها توقیف و ۵۰۰ هزار تومان نیز جریمه خواهند شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با تاکید بر توجه همه شهروندان به حساسیت موضوع ادامه داد: اجرای این طرح که مطالبه عمومی است، مشارکت و همکاری همه شهروندان را می‌طلبد و امیدواریم شهروندان گلستانی این موضوع را جدی گرفته و از هرگونه تردد و سفر غیر ضروری خودداری کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار