جانشین سپاه نینوای گلستان گفت: یقیناً حرکت با نیت الهی مورد عنایت خداوند قرار خواهد گرفت و شهدای عملیات بیت المقدس هم یاریگر خواهند بود.

شهدای فتح خرمشهر یاریگر ما در راه انقلاب هستند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، سرهنگ سیدموسی حسینی پیش از ظهر شنبه در خصوص سالروز آزادسازی خرمشهر در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: خرمشهر نماد مقاومت است که در این مقاومت دست نصرت الهی نمایان شد.

وی افزود: امام راحل فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد؛ پیروزی که محصول مقاومت مبتنی بر ایمان، ولایت مداری و وحدت مستحکم است.

حسینی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب در مورد خرمشهر، گفت که ایشان هم فرمودند خرمشهر ها در پیش است.

وی ادامه داد: خرمشهر گاه محصور فرهنگی گاه محصور سیاسی و البته از ابتدای انقلاب محصور اقتصادی است و برای آزادی آن باید برابر الگوی فتح خرمشهر اقدام و عمل کرد و باید قوی شویم.

حسینی گفت: در راه جهش تولید و حمایت از کالای داخلی و مبتکران باید با محوریت ایمان، روحیه انقلابی و حفظ وحدت و بر مدار تدابیر فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای پیش رفت و خرمشهرها را باید تشخیص داد و بر مبنای آرایش دشمن عملیات را طراحی و عمل کرد.

وی اضافه کرد: در این مبارزه مدیران و فرماندهان میدانی باید باتقوا، مومن، پاک دست، ساده زیست و مردمی و درد آشنا و دشمن شناس و با ارادهای پولادین باشند.

جانشین سپاه نینوای گلستان بیان کرد: شهدای آزادسازی خرمشهر نظاره گر ما هستند که چگونه پیام مولا را در آزادسازی خرمشهرها عملی خواهیم کرد، یقیناً حرکت با نیت الهی مورد عنایت خداوند قرار خواهد گرفت و شهدای عملیات بیت المقدس هم یاریگر خواهند بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار