نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: سرلوحه حرکت ما مکتبی است که شهید سلیمانی پیش روی ما گشود که چند شاخصه در این مکتب برجسته است که برترین آن پایبندی به راه عزت‌بخش شهدا است.

سرلوحه حرکت ما مکتب برجسته شهید سلیمانی است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از گرگان، غلامرضا منتظری عصر امروز در مراسم افتتاح دفتر ارتباط مردمی‌اش در گرگان اظهار کرد: در ۱۵ روز گذشته به چشم انگیزه‌ها، قابلیت‌ها و توانمندی‌های موجود در استان گلستان را دیدم.
وی ادامه داد: این دوره به دلیل وجود قابل توجه نخبگان در مجلس شورای اسلامی، مجلسی کارآمدتر از گذشته خواهیم داشت.
نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سرلوحه حرکت ما مکتبی است که شهید سلیمانی پیش‌روی ما گشود که چند شاخصه در این مکتب برجسته است که برترین آن پایبندی به راه عزت‌بخش شهدا است.

* اگر من و امثال من حضور شهدا را کنار خودمان حس کنیم پای ما نمی‌لغزد
منتظری گفت: ما در ادامه مسیر باید نگاهمان به سمت راهی باشد که سردار شهیدمان پیش‌روی ما گذاشته است و کاری کنیم که گره از کار مردم باز شود.
وی تاکید کرد: اگر من و امثال من حضور شهدا را کنار خودمان حس کنیم پای ما نمی‌لغزد.
نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کسی که نماینده مردم است اجازه ندارد برابر مردم جناحی و گروهی عمل کند و بگوید فلان فرد به من رای داده یا نداده است و این مکتب حرکت شهید سلیمانی است.

* ما باید به داد مردم برسیم و‌مشکلات مردم را حل کنیم
منتظری متذکر شد: ما باید به داد مردم برسیم و‌مشکلات مردم را حل کنیم، انقلابی بودن شاخصه حرکت ما است.
وی بیان کرد: ابروگشادگی و برخورد خوش با مردم یکی دیگر از شاخصه‌های مکتب شهید سلیمانی است و این اصول باید مدنظر در رفتار خودم و افراد فعال در دفتر با مردم باشد، مردم ما امروز حال خوشی ندارند.
نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی تصریح‌کرد: اعتماد و امیدآفرینی گام مهمی است که مجلس فعلی باید بردارد چون این مجلس نخستین مجلس گام دوم انقلاب اسلامی است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار