مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان گفت: عملیات اجرایی هفت هزار و ۲۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان به پایان رسیده است.

عملیات احداث ۷۰۲۰ واحد مسکونی سیل زده گلستان به پایان رسید

به گزارش گلستان ۲۴؛ سیدمحمد حسینی در خصوص آخرین آمار عملکرد ستاد بازسازی بنیاد مسکن  گلستان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: سیل و طوفان اوایل سال ۹۸، به ۲۲ هزار و ۳۵۲ واحد مسکونی آسیب زد که از این تعداد هفت هزار و ۷۰۷ واحد نیازمند احداث مجدد و ۱۴ هزار و ۶۴۵ واحد هم تعمیراتی بود.

وی با بیان این که در سال گذشته عملیات تعمیرات واحدهای آسیب دیده به پایان رسید، افزود: ساخت و ساز واحدهای احداثی با قوت ادامه دارد و مقرر شده در پایان خرداد جشن اتمام بازسازی مناطق سیل زده برگزار شود.

حسینی تصریح کرد: تاکنون ۲۹ هزار و ۳۰۷ مالک برای اخذ تسهیلات به بانک معرفی شده و ۹۹ درصد آن ها موفق به عقد قرارداد شده اند.

وی از پرداخت ۲۲۵ میلیارد و ۵۲ میلیون تومان کمک بلاعوض به سیل زدگان خبرداد و گفت: همچنین ۵۹ هزار و ۵۰۰ تن سیمان رایگان بین سیل زدگان توزیع شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان بیان کرد: هم اکنون ۹۹ درصد واحدها پی کنی شده و در هفت هزار و ۵۲۶ واحد، معادل ۹۸ درصد کل واحدها فونداسیون اجرا شده است.

حسینی گفت: هفت هزار و ۴۳۵ واحد معادل ۹۶ درصد واحدها در مرحله اجرای اسکلت و هفت هزار و ۲۷۳ واحد معادل ۹۴ درصد واحدها در مرحله اجرای سقف بوده و عملیات اجرایی هفت هزار و ۲۰ واحد مسکونی هم به پایان رسیده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار