مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان اهمیت و حساسیت تردد در محور شریانی گرگان- علی آباد، گفت:عملیات ایمن سازی قطعه اول کنارگذر گرگان(کمربندی جدید گرگان)اعم از نصب و جاگذاری بلوک های مفصلی و جداکننده های بتنی؛ هم اینک در حال اجراست.

ایمن سازی کنارگذر گرگان در حال انجام است

به گزارش گلستان ۲۴؛ "مهدی میقانی"روز یکشنبه در مصاحبه تلویزیونی با صدا و سیمای مرکز استان افزود:وظیفه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای،نگهداری راههای ساخته شده و مسوولیت ساخت پروژه کنارگذر گرگان بر عهده شرکت ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل استان و کشور می باشد.

وی در پاسخ به سوالات مطرح شده مربوط به وظایف حوزه کاری در این پروژه توضیح داد: روشنایی،جزو الزامات ایمنی نیست اما به جهت افزایش ایمنی محورها و براساس اولویت ها و نیازسنجی در دستور کار اداره کل قرار می گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اظهارکرد: تکمیل دیگر ملاحظات ایمنی نیز برابر آنچه در حیطه وظایف قرار می گیرد،دغدغه های موجود ایمنی در این محور را کم خواهد کرد.

پروژه کنارگذر گرگان از در دوقطعه توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل استان درحال ساخت است که هم اکنون 90 درصد عملیات اجرایی قطعه اول آن به پایان رسیده است. 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار