محمدی نیک از راه اندازی پویش ازدواج جوانان با همراهی خیران در گلستان خبر داد.

راه اندازی پویش« ازدواج جوانان با همراهی خیران» در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ «محمدعلی محمدی نیک» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان ضمن گرامیداشت هفته ازدواج گفت: هر سال برنامه های حمایتی از جوانان و ازدواج آنان در طول هفته ازدواج نمود بیشتری به خود می گیرد.

 

مدیرعامل مجمع ازدواج آسان جوانان مهر ادمه داد: امسال کل کشور درگیر ویروس کرونا است و باید برنامه های هفته ازدواج با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود و لذا امسال جشنواره ازدواج در سطح کشور برگزار نمی شود.

 

محمدی نیک بیان کرد: عدم برگزاری این جشنواره ها به مفهوم عدم حمایت خیران نیست و پویش «ازدواج جوانان با همراهی خیران» را در سطح استان پیگیری می کنیم.

 

وی بیان کرد: در قالب این پویش که به صورت ملی پیگیری می شود درصدد هستیم که با حمایت خیران نسبت به تامین جهیزیه اقدام کنیم.

 

مدیرعامل مجمع ازدواج آسان جوانان مهر بیان کرد: با ورود خیران و دغدغه مندان این حوزه تلاش شد که در سه سرفصل تامین جهیزیه، رفع مشکلات مسکن زوجین و جوانان در آستانه ازدواج و اشتغال آنان گام برداریم.

 

محمدی نیک به اشتغال زوجین تاکید کرد و افزود: در هفته ازدواج به ایجاد فضای مشارکت عمومی و خیرین توجه شده است تا اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار