دادستان عمومی و انقلاب کردکوی از معرفی خانواده سها رضانژاد به پزشکی قانونی خبرداد و گفت: هرگونه اظهارنظر درباره علت و نحوه مرگ در این پرونده پس از بررسی‌های فنی و نظر پزشکی قانونی امکان‌پذیر است.

فعلاً اظهارنظر درباره علت مرگ جسد منتسب به «سها رضانژاد» امکان‌پذیر است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از وانانیوز، هادی عزیز زاده اظهار کرد: دستورات لازم برای حضور خانواده سها رضانژاد به پزشکی قانونی صادر شد و این خانواده امروز برای شناسایی و انجام آزمایش DNA به پزشکی قانونی رفتند.

وی با اشاره به زمان بر بودن آزمایش DNA، افزود: در نامه ای از پزشکی قانونی درخواست کرده ایم، در کوتاه ترین زمان جواب آزمایش DNA را برای رسیدگی سریع تر پرونده به دادستانی این شهرستان ارائه کند.

دادستان عزیززاده بیان کرد: لباس های تن جسد، با نشانی های خانواده و دوستان او و همچنین با لباس هایی که سها رضایی‌نژاد در آخریم فیلم گوشی اش به تن دارد مطابقت دارد و این گمان که این جسد متعلق به این بانوست تقویت می کند اما اظهارنظر قطعی درباره هویت جسد با آزمایش DNA امکان‌پذیر است.

دادستان عمومی و انقلاب کردکوی با بیان این‌که فعلاً هیچ نظری درباره علت و نحوه مرگ جسد منتسب به سها رضانژاد نمی‌توان اعلام کرد، گفت: هرگونه اظهارنظر درباره علت و زمان مرگ این جسد پس از بررسی‌های بازپرس پرونده و نظریه پزشکی قانونی امکان‌پذیر است و هیچ گمانه‌زنی پیش از نظریه پزشکی قانونی درست نیست.

 به نقل از دادگستری گلستان، جسد منتسب به «سها رضانژاد» صبح جمعه 17 مرداد در منطقه چکل سر جنگل شموشک شهرستان کردکوی پیدا شد. سها رضانژاد دختر ٢٧ ساله طبیعت‌گردی است که مدتی پیش در ارتفاعات جهان نمای شهرستان کردکوی مفقود شده بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار