رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان در جلسه کارگروه رونق تولید گفت: از محل اعتبارات سال ۹۹ تا کنون ۱۴۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحد‌های تولیدی استان پرداخت شده است .

پرداخت ۱۴۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید از محل اعتبارات سال ۹۹
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان، حسین طلوعیان در سیصد و چهل و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان که با حضور استاندار گلستان در محل سالن جلسات شهید رجایی استانداری گلستان برگزار گردید ، گفت :  از محل اعتبارات رونق تولید سال ۹۹ یعنی از ابتدای مرداد ماه تا کنون درخواست تسهیلات ۹۳ واحد تولیدی استان پس از تصویب در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان جهت دریافت بیش از ۴۷۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به بانک‌های عامل معرفی شده اند .
وی افزود : از این تعداد ۲۶ واحد‌ تولیدی استان  ۱۴۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دریافت نمودند .
وی گفت : از محل اعتبارات  تبصره ۱۸ نیز از ۹۲ درخواست مصوب شده جهت دریافت ۵۹۵ میلیارد تومان ، تاکنون به ۲۲ واحد حدود ۱۸۷ میلیارد تومان تسهیلات این بخش پرداخت شده است .
به گفته وی ، از محل اعتبارات بازسازی و نوسازی نیز تاکنون درخواست تسهیلات ۲۱۷ واحد تولیدی استان جهت دریافت ۷۴۹ میلیارد تومان در کارگروه مصوب و جهت پرداخت به بانک‌های استان ارسال شده که ۴۳ واحد ۱۲۴ میلیارد تومان تسهیلات این بخش را دریافت نموده اند .
بنا به اظهار طلوعیان ، جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با هدف رفع مشکلات واحد های تولیدی بصورت منظم و با جدیت برگزار می شود و در ۵ ماهه ابتدایی سال جاری ۷۱ جلسه با ۷۶۳ مصوبه برگزار نموده ایم و این درحالی است که در همین مدت در سال گذشته تنها ۲۴ جلسه با ۳۳۴ مصوبه برگزار شده بود .

 

ارسال نظر

آخرین اخبار