هشدار رئیس ورزش و جوانان کلاله به هیاتهای کم کار؛

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: با روسای هیاتهای ورزشی دیدار خواهیم داشت و هیاتهایی که در فرصت اعلام شده کم کاری کنند، تغییر خواهند کرد.

هیاتهای کم کار 2 ماه فرصت دارند/تغییر برای روسای هیاتهای کم کار قطعی است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، هادی واحدی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله در نشست خبری با اصحاب رسانه از پیگیری پروژه های ناتمام ورزشی به خصوص در روستاها خبر داد.

وی افزود: در این زمینه حتما پیگیر این پروژه ها خواهیم بود و در مدت باقی مانده از دولت دوازدهم تنها به دنبال اتمام پروژه های ناتمام هستیم و پروژه جدیدی را شروع نخواهیم کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان کلاله ادامه داد: در زمینه ورزش بانوان هم به تازگی رئیس یکی از هیاتهای ورزشی را از بانوان انتخاب کردیم و قرار است کار انتخاب نائب رئیسی هیاتهای ورزشی از بین بانوان نیز به سرعت پیگیری شود.

وی از کم لطفی توجه به ورزش بانوان گلایه کرد و گفت: پیگیر هستیم تا از این به بعد بودجه های تخضیص یافته به هیاتهای ورزشی درصد مشخص آن در ورزش بانوان هزینه شود.

واحدی در خصوص هیاتهای ورزشی شهرستان کلاله هم گفت: ما در شهرستان کلاله 32 تا 33 هیات ورزشی داریم که در مقیاس کشوری که 43 هیات فعال هست، حدود 10 هیات را در شهرستان نداریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان کلاله در خصوص فعالیت هیاتهای ورزشی هم گفت: یک سری هیاتها فعالیتی ندارند و قرار است از هفته بعد، هر روز 3 تا 4 هیات را فراخوان بدهیم و به این هیاتها یک فرصت 2 تا 3ماه می دهیم و در صورتی که نتوانند فعالیت خود را نشان دهند، بدون تعارف تغییر وتحول در در آن هیاتها را خواهیم داشت.

وی در ادامه گفت: اداره ورزش و جوانان نقش نظارتی دارد و بیشتر نقش را رئیس هیاتها دارند و اگر هیاتها فعالیت نکنند، حتما تغییر و تحول اتفاق خواهد افتاد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار