به همت فناوران پارک علم و فناوری گلستان؛

نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با هدف نمایش زیبایی‌های زندگی، آداب‌و ‌رسوم و سبک زندگی روستاییان و با محوریت فرهنگ روستا توسط شرکت «سامان فیلم گلستان» عضو مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان افتتاح و راه‌اندازی شد.

نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور افتتاح شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما ؛ این شبکه تلویزیونی که قرار است از 23 مهرماه امسال فعالیت رسمی خود را آغاز نماید، در تلاش است با کنار زدن محدودیت‌های زمانی و مکانی و با نگاهی نو، زیبایی‌های زندگی، آداب‌و ‌رسوم و سبک زندگی روستاییان را در حوزه‌های فرهنگی، گردشگری، اجتماعی، اقتصادی و ... به تصویر درآورد.

در اساس‌نامه و راهبرد اساسی این شبکه تلویزیونی، ارائه برنامه‌ها و محتوای جذاب متناسب با دیدگاه روز و با محوریت «فرهنگ روستا»، «آموزش»، «اقتصاد روستا» و «سبک زندگی» و ... تعریف شده است.

گسترش فناوری‌های نوین در عرصه کسب‌وکارهای روستایی و اقتصاد پایدار، نمایش ظرفیت‌هایی اقتصادی، اجتماعی و ... موجود در روستاها، طراحی یک سیستم تلویزیون اینترنتی در نبود یک پلتفرم خاص و مناسب ویدئویی برای روستاها و تجمیع محتوای پراکنده تولید شده با موضوع روستا در فضای مجازی از دیگر اهداف راه‌اندازی این شبکه تلویزیونی به شمار می‌رود.

گفتنی است؛ این شبکه تلویزیونی در راستای شعار "رونق و جهش تولید" زیر نظر پارک علم و فناوری گلستان و با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صداوسیمای جمهوری اسلامی و سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) راه‌اندازی شده است.

شبکه تلویزیونی روستا تی وی که در راستای شعار سال افتتاح شد، سعی دارد تا با نمایش زیبایی‌های زندگی و آداب‌و ‌رسوم روستاییان و با محوریت «فرهنگ روستا»  به تولید برنامه‌ها و محتوای جذاب بپردازد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار