چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان مینودشت با حضور فرماندار، امام جمعه شهرستان، نیرو های نظامی و انتظامی، روسای ادارات شهرستان آغاز و در رژه موتوری و خودرویی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شرکت کردند.

بزرگداشت هفته دفاع مقدس فرصتی مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مینودشت؛ سید ابوالفضل حسینی نیا سرپرست فرمانداری مینودشت گفت: شرکت کنندگان در این رژه خودرویی و موتوری با حرکت از بیمارستان برکت فاطمه الزهرا (س)، به سمت گلزار شهدای شهرستان یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که عزت، اقتدار، امنیت و ایستادگی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورد گرامی داشتند.

وی همچنین اظهار داشت: برنامه متنوع و با شکوه و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی همزمان با چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان و حوزه های مقاومت بسیج با محوریت مردم اجرا می شود.

حسینی نیا همچنین بزرگداشت هفته دفاع مقدس را فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار، شهات، مقاومت و اخلاص و همچنین یادآوری حماسه ها، دلاوری ها و جان فشانی رزمندگان و جوانان شجاع این مرز و بوم و نیز تکریم و تجلیل از یادگاران و قهرمانان ۸ سال دفاع مقدس ذکر کرد.

شهرستان مینودشت در دوران جنگ تحمیلی 242 شهید گلگون کفن تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار