جانشین سپاه نینوا گلستان:

جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: محور اصلی وصیت نامه همه شهدا چه شهدای ابتدای انقلاب و چه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که به عنوان سیدالشهدای مقاومت شناخته می شوند ، ولایتمداری و پیروی از ولی فقیه بوده است.

«ولایتمداری» محور اصلی وصیت نامه همه شهداست

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما؛  سید موسی حسینی در مراسم نواختن زنگ «مهر ، مقاومت و ایثار » در بیرستان شاهد گرگان اظهار کرد: دشمنان  با انگیزه از بین بردن انقلاب اسلامی که استمرار حرکت انبیا بود به ما حمله کردند اما به فضل خداوند این گفتمان انقلاب اسلامی بود که فاتح میدان شد.

وی افزود: ایمان و توکل به خدا ، ولایتمداری و بصیرت ، دشمن شناسی و مقاومت و ایستادگی مولفه های پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس بود.

جانشین سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: ما در دفاع مقدس به این باور رسیدیم که  می توانیم با سلاح ایمان هر غیرممکنی را جامه عمل بپوشانیم. 

وی بیان کرد: شما  که نوجوانان این آب و خاک هستید بدانید فردای این کشور متعلق به شماست و شما عزیزان آینده سازان این کشور خواهید بود.

حسینی تاکید کرد: محور اصلی وصیت نامه همه شهدا چه شهدای ابتدای انقلاب و چه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که به عنوان سیدالشهدای مقاومت شناخته می شوند ، ولایتمداری و پیروی از ولی فقیه  بوده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار