راه‌اندازی نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور در گلستان، کشف گندم احتکاری در بندرترکمن، دستگیری سارق آرایشگاه‌های زنانه در گرگان و توزیع بسته‌های توان بخشی در مناطق زلزله‌زده رامیان از جمله خبرهای کوتاه امروز سه‌شنبه گلستان است.

توزیع بسته‌های توان بخشی در روستاهای زلزله‌زده رامیان و چند خبر کوتاه از گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی بندرترکمن از کشف ۲۰ تن گندم‌ احتکار شده به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

**

رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با هدف نمایش زیبایی‌های زندگی، آداب‌ و ‌رسوم و سبک زندگی روستاییان توسط یکی از شرکت‌های زیرمجموعه پارک علم و فناوری گلستان راه‌اندازی شد.

مهدی غفاری اظهارداشت: این شبکه تلویزیونی قرار است از ۲۳ مهرماه امسال فعالیت رسمی خود را آغاز کند.

**

رییس اداره پنبه و دانه‌های روغنی جهاد کشاورزی گلستان گفت: در مزارع دیرکاشت پنبه که هنوز برداشت آن انجام نشده، انجام مبارزه با آفت عسلک در زمان داشت برای جلوگیری از چسبندگی الیاف و افت کیفیت و قیمت وش ضروری است.

**

دبیر اجرایی همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان‌رشته‌ای از ارسال ۳۶۲ مقاله به این همایش خبر داد و گفت: این همایش دوم مهرماه جاری به میزبانی دانشگاه گنبدکاووس برگزار می‌شود.

**

معاون توانبخشی بهزیستی گلستان گفت : تاکنون بیش از ۱۰۰ عدد لوازم توانبخشی از قبیل ویلچر، سمعک، عصا، تخت، تشک مواج، واکر و توالت فرنگی، ۲۱۰ بسته پوشینه، ۶۰ بسته مواد شوینده و ضدعفونی کننده و ۵۰۰ عدد ماسک در  مناطق زلزله زده رامیان توزیع شد.

**

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان گفت: ۱۱ طرح سرمایه‌گذاری با حجم سرمایه‌گذاری ۵۳۸ میلیارد ریال طی یک ماهه اخیر از کمیسیون فنی استان موافقت اصولی دریافت کردند.

**

رئیس پلیس آگاهی گلستان از دستگیری سارق آرایشگاه‌های زنانه در گرگان خبر داد و گفت: متهم در مقر پلیس آگاهی و پس از مواجهه با مستندات پلیس، به ۱۵ فقره سرقت از آرایشگاه‌های زنانه در گرگان اعتراف کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار