فاضل دادگر گفت: با اقدامات پلیس امنیت اجتماعی، شاهد کاهش ولنگاری های اجتماعی در تفرجگاه های استان هستیم.

کاهش ولنگاری های اجتماعی در تفرجگاه های گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از شبستان از گرگان، «محمد سعید فاضل دادگر» ظهر امروز(جمعه 2 آبان) در جمع مردم ولایتمدار و نمازگزار گرگان اظهار کرد: مشکلات اقتصادی و شیوع ویروس کرونا در استان زمینه ساز رشد سرقت ها در ابتدای سال شد و در ابتدای سال در مقایسه با سال گذشته بالغ بر 36 درصد شاهد افزایش انواع سرقت ها بودیم که در حال حاضر با تلاش مجدانه پلیس این رشد به 6 درصد کاهش یافته است.

 

فرمانده انتظامی استان گلستان به همراهی مردم و تحمل آنان در مقابل اقدامات پلیس اشاره کرد و ادامه داد: در حوزه مرز و مرزبانی فرزندان شما به صورت مستمر در پاسگاه ها و گروهان های مرزی به دور از خانواده در حال مرزبانی از کیان این کشور هستند.

 

فاضل دادگر خاطرنشان کرد: در مرزهای ما در استان گلستان شاهد کمترین مسئله امنیتی هستیم و این نشانه ایثارگری فرزندان شما در لباس مرزبانی است.

 

وی تأکید کرد: با مجاهدت همکاران در شهرستان تابع و پلیس امنیت اجتماعی استان به لطف خدای مبارک و تعالی، شاهد کاهش ولنگاری های اجتماعی در  تفرجگاه های استان هستیم.

 

فرمانده انتظامی استان گلستان بیان کرد: در حوزه فضای مجازی بیشترین پرونده های ما مربوط به هتک حیثیت و جرم علیه افراد، کلاهبراری های اجتماعی و موضوعات مالی است و 92 درصد از پرونده های پلیس فتا به سرانجام رسیده است.

 

 فاضل دادگر بیان کرد: با اقدامات شبانه روزی پلیس فتا در حوزه شناسایی کلاهبرداران و مزاحمت ها اقدامات مختلفی انجام شده است.

 

وی گفت: در حوزه امنیت اقتصادی استان در پیگیری مجدانه پلیس امنیت، پرونده های کلاهبرداری و زمین خواری به صورت جدی  پیگیری شده است.

 

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: از مسئولان داشتن تفکر بسیجی و مدیریت انقلابی در بخش های فرهنگی را طلب می کنم.

 

فاضل دادگر ابراز داشت: مسئولیت آرامش و امنیت مردم به دوش ما نهاده شده و به سختی های خدمت افتخار می کنیم و همکاران ما مجاهدانه و گمنام در حال فعالیت هستند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار