رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی اظهار کرد: خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر میراث داران شهدا، مایه افتخار جامعه و سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می‌روند و خدمت به آن‌ها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می‌شود.

شهدا میراث معنوی جامعه هستند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایثار واحد گلستان؛ الهام خانبیکی در دیدار با خانواده معظم شهید «رمضان شهید فراتی» اظهار کرد: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.
وی با تأکید بر زنده نگه‌داشتن رشادت شهدا گفت: زنده و پویا نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ غنی به نسل حال و آینده وظیفه و تکلیف تمامی افراد جامعه علی‌الخصوص مسئولین است و این امر باعث تداوم و زنده نگه‌داشتن ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
رئیس بنیاد شهرستان کردکوی تفکر انقلابی شهدا را گران‌بهاترین میراث برای نسل‌های آینده تلقی کرد و یادآور شد: باید زمینه انتقال آموزه‌های شهیدان به آیندگان فراهم شود.
شهید قنبرعلی فراتی در تاریخ 1دی ماه 1345 دیده به جهان گشود و در تاریخ 22 آبان 1361 در منطقه عین خوش به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار