جشنواره شعار کوتاه که به همت روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش، دبیرستان شاهد متوسطه اول و نظام پرستاری شهرستان علی آباد کتول برگزار شده بود، با معرفی برندگان به ایستگاه پایانی رسید.

اعلام اسامی برندگان جشنواره کشوری «شعار کوتاه با محوریت مقابله با کرونا»

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مدیریت آموزش و پرورش علی آباد کتول، جشنواره کشوری شعارکوتاه با محوریت مقابله با کرونا که با همکاری دبیرستان شاهد متوسطه اول و نظام پرستاری شهرستان علی آباد کتول برگزار شده بود، با اعلام اسامی برندگان به کار خود پایان داد.

در این رویداد بزرگ فرهنگی که با شرکت دانش آموزان، فرهنگیان و پرستاران از سراسر کشور همراه بود، پس از سه مرحله داوری برندگان مشخص گردیدند و «عرشیا پور اسکندر» از دبیرستان خردمند بندرعباس با شعار« لطفی ندارد انگار، بی ماسک زندگانی» به عنوان نفر اول، «معین حسینی» از دبیرستان شاهد علی آباد کتول با شعار« ماسک تو زندگی من، ماسک من، زندگی تو» نفر دوم و «یکتا علی صوفی» با شعار« بی مایه فطیر است، بی ماسک خطیر است» از دبستان مشاهیر زابل به عنوان سوم دست یافت.  

«سید عبداله سید کتولی» مدیر آموزش و پرورش شهرستان علی آباد کتول در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره گفت: جشنواره شعار کوتاه، همه ساله در شهرستان علی آباد کتول برگزار می شود و امسال با توجه به گسترش ویروس کرونا تصمیم گرفتیم به منظور حمایت از کادر درمان و ترویج توصیه های پزشکان و کادر درمان، این مسابقه را با رویکرد مقابله با کرونا برگزار کنیم.

«مهناز اسدی» رئیس نظام پرستاری شهرستان علی آباد کتول نیز در این خصوص به خبرنگار ما گفت: مبارزه با ویروس کرونا نیازمند یک عزم ملی و همکاری همه جانبه است و بدون شک دانش آموزان و فرهنگیان می توانند در این بخش با حمایت های خود از کادر درمان و عمل به توصیه های بهداشتی و مراقبتی گام بزرگی در مهار این ویروس بردارند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار