جانشین سپاه نینوا گلستان:

جانشین سپاه نینوا گلستان با بیا اینکه بسیج هوشمند است و رشد و نمو دارد، گفت: مردم جان ما هستند و از این جان با تمام وجود حفاظت کرده و به آنها خدمت می کنیم.

بسیج هوشمند و بالنده است/ از مردم مانند جان خود محافظت می‌کنیم

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما؛ سید موسی حسینی  امروزدر مجمع عالی بسیج گنبدکاووس اظهار کرد: مجمع عالی بسیج در وهله اول گامی بسیار استوار برداشته است اما باید بدانیم گام برداشتن در این عصر مستلزم هوشیاری است ما باید مشکلاتمان را دقیق تر بسنجیم تا راه خوب هموار بشود.

 وی افزود: اینها همه اش ثمره مجمع عالی شهرستان بوده و این روحیه بسیجی مجمع است که خودش این مشکلات را به صورت خرد و کلان پالایش و شناسایی کرده است.

جانشین سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی موهبتی بزرگ برای جهانیان است، تصریح کرد: در زمانی که دنیا درگیر کرونا واین ویروس مرگبار شده بود ما این را به صراحت مشاهده می کردیم که  جوامع به ظاهر متمدن  چگونه ماسک های هم دیگر را می دزدیدند و از هم دیگر راهزنی می کردند.

 وی ادامه داد:  بسیج به عنوان نوک پیکان در این امر ورود کرده بود تا رزمایش های کمک مومنانه انجام شد و بسیج با هوشمندی و بالندگی خود این رزمایش را تبدیل به یک نهضت می کند و می گویند که مردم ما جان ما هستند و از این جان با تمام وجود حفاظت و به آنها خدمت می کنیم .

حسینی گفت: زمانی که پرستاران در کشور های دیگر عرصه بهداشت را رها می کردند در بیمارستان های ما یک واژه مقدس با فرهنگ بسیجی به نام مدافع سلامت شکل گرفت.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار