رئیس پلیس امنیت اقتصادی گلستان:

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گلستان با تأکید بر برخورد قاطع با اخلال گران حوزه اقتصاد، گفت: طی ۱۱ ماهه نخست سال جاری، ۳۵۸ میلیارد کالای احتکاری در گلستان کشف شد.

۳۵۸ میلیارد کالای احتکاری در گلستان کشف شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، سرهنگ عباسعلی پهلوانی نسب اظهارکرد: نظارت شبانه روزی بر اصناف و بازار، انجام گشت های تلفیقی با دستگاه های ذیربط، اقدامات اطلاعاتی و میدانی در خصوص شناسایی مخلان امنیت اقتصادی و همچنین تلاش برای رفع موانع تولید و عرضه محصولات مورد نیاز مردم از اقدامات این پلیس امنیت اقتصادی است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گلستان با اشاره به برخی اقدامات انجام شده توسط این پلیس در زمینه کشف کالاهای احتکاری، خاطرنشان کرد: طی ۱۱ ماهه نخست سال جاری، ۵۸ تن آرد، ۴۸ تن برنج، ۴۰ تن روغن خوراکی، ۳۰ تن قندوشکر و ۱۰۰ هزار لیتر مواد شوینده احتکاری جمعاً به ارزش بیش از ۳۵۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال کشف شده است.

پهلوانی نسب گفت: همچنین از زمان شیوع ویروس کرونا، با تلاش کارکنان این پلیس، ۱۱ هزار و ۷۶۴ عدد انواع ماسک، ۳۸۸ هزار و ۵۵۰ عدد دستکش و بیش از ۳۹ هزار و ۶۰۰ لیتر مایع ضد عفونی کننده به ارزش بیش از ۲۷ میلیارد ریال در سطح استان کشف شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار